
Jel ovo za 2.5 " HDD ? po oznaci mi deluje da jeste ali mi na slici deluje da je za 3.5".
jeste ovo je zza 2.5 " sata hdd. +:mogucnost da se poveze i kao sata i kao usb, interno umesto flopija i eksterno
Nacelno SMR-250U je opravdao moja ocekivanja. Svako ko ima potrebu da primarno koristi ovaj uređaj kao internu fioku, a povremeno i kao eksterni hard disk će biti potpuno zadovoljan. Uređaj je dobro konstruisan, izrađen je kvalitetno od dobrih materijala. Nisam zadovljan time što Chieftec ne isporucuje SATA kabl (koji je neophodan za interno povezivanje; kosta 100 RSD). Takođe ne razmem zašto USB kabl ima dve uticnice: jednu za napajanje, a drugu za prenos podataka. Ne samo sto se time zauzima jedan port vise, već naprosto izgleda ružno. Možda može da radi i samo sa jednom utičnicom, ali onda treba kupiti i novi kabl. Interni transfer između uređaja i diska je samo 1,5 Gb/s. +:Izrada, materijal, konstrukcija -:Isporucuje se bez SATA kabla, USB sa dve uticnice, brzina transfera
DODATNA INFORMACIJA: Za povezivanje može da se koristi i USB kabl sa samo jednom utičnicom, ukoliko je to dovoljno za napajanje HDD u SMR-250U.
i naravno, ne moze se naruciti putem interneta! ima je u ponudi raznih internet prodavnica a kada narucis stigne mail - artikal nije na lageru - a lager je izgleda isti za celu Srbiju - naka iznajmljena garaza na NBG!!
Jel ovo za 2.5 " HDD ? po oznaci mi deluje da jeste ali mi na slici deluje da je za 3.5".