Nisam ni hteo Graficku sa active cooler al sta ces , nekako ga uzoh .. i pokazalo se da je 11 meseci radio dobro tj 11 meseci mog koriscenja 10meseci FULL 24/7 ... i onda ode ventilator samam tim pregrewalo se pa odose kondezatori ... nisam je koristio za igrice toliko ... net i filmovi i tv uzimam neku sada passive ... owo nije za mene +:radila je super dok je radila :) -:ventilator brzo riknuo sto je prouzrokowalo curenje kondezatora ...ccc
Odlicna graficka kartica upravo radi i bez kulera na 73C. Narucio sam cooler masterov hladnjak "cool viva pro se", nadam se da ce dobro da radi svoj poso. :) +:Pokrece i najzahtevnije danasnje igre, izuztno niska tempratura, odlicna -:ventilator je poceo da brmci posle 2 godine rada
Pokrece sve igre i najnovije, na maximumalnoj rezoluciji rade DiRT2, Mass Effect2, Borderlands, CoF MW2... i sve to preko OS W7. Sta reci odlican poso. Narucio sam ASUS GF GTX 275. Ukoliko me sluzi koliko i ova... EXTRA, a ista im je cena ova je kostala oko 200e u svoje vreme. +:I dalje je zilava -:zastarela je