07.02.2011. @ 21:51 #Komentar #Grafička karta #XFX
Imam je...Odlicna grafa....gura sve igrice....naravno ne u hign detaljima. Iste je jacine kao ATI Radeon 4650...ali je mozda cak i bolja jer podrzava directX 11...za razliku od 4650 koja podrzava directX 10. +:directX 11 -:64-bit memorijski interfejs