logo
fantom

XFX Radeon HD 4870 1GB GDDR5 XXX Edition

28.02.2011. @ 22:38   #Komentar #Grafička karta #XFX

kupio bih polovnu ovakvu graficku.moze li mi neko reci da li je zadovoljavajuca.i da li vredi oko 80 eura .........

1 komentar

Djuka
01.03.2011. @ 11:11 #87f0cb0b

Ova kartica je sasvim ok, mada je mnogo bolje dati 110-120e i uzeti novu 5770..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan