Hard je neprikosnoven sa performansama, zaista. Ali kada je formatiran (NTFS naravno), njegov ukupan kapacitet iznosi 233GB. Interesuje me gde se izgubilo onih celih 17 GB... Na NTFS sigurno nije. No dobro. Western Digital preporučujem svakako. Posle Maxtor-a i Seagate-a probao sam WD, koji se ispostavio kao najbolji do sada. Ovaj model specifichno ne zbog ove začkoljice sa kapacitetom, ali WD svakako. +:mali lag, izuzetna brzina, izuzetno tih rad, malo se greje -:definicija gigabajta kod WD-a
Laki, definicija GB-a je kod svih ista-odnosno svi racunaju MB kao 1000 B, a GB kao 1000 MB, tako da na kraju ostanes sa oko 93% naznacenog kapaciteta.
Posle 7 mseci je vrisnuo...Iz BIOSa prijabljuje S.M.A.R.T. BAD,backup and replace...
Koristim ga godinu dana, svaka preporuka!
Kod mene je dve i po godine .radi ko singerica.Temperatura ne prelazi 35° c.Ukupna zappremina 244 gb.Preporuka.