VISIONTEK je napravio model 6950 koji je vidno lošiji i skuplji od konkurencije. Sapphireov 6870 Dirt 3 je pokazao očigledno bolje performanse. O njihovim modelima 6950 sa Vapor x hladnjacima ne treba mnogo govoriti, a i cijene su dosta niže od ove kartice. Nemam ovu grafičku karticu ali sudeći po benchmark rezultatima sa interneta ovo je najlošiji model Radeona 6950 na tržištu, i najskuplji. Za malo više para može da se nađe i 6970. +:Tiša od referentnog modela -:Skupa, lošija od modela sa manje memorije
Može li mi neko poslati BIOS kada je prekidač na 2? Moj meil m1l1cd4rk0@gmail..com +:overklokuje se ekstra, sve pohvale