logo
Duda

VisionTek Radeon HD 6670 1GB GDDR3 1A1-G000817VEG

04.11.2011. @ 12:07   #Komentar #Grafička karta #VisionTek

Da li sa ovom grafickom moze da se igra GTA IV , liberty city? battlefield 3 ? treba mi jaka graficka, da se igraju ove igrice na vecu rezoluciju... ne na maximum, nego da ne secka uopste ...

3 komentara

Mirko
04.11.2011. @ 13:37 #50d89416

Ako ti je monitor 1280x1024, onda ti sigurno neće seckati.

Duda
04.11.2011. @ 17:24 #eb06b009

monitor mi je 19" .. imam ram 4 gb, procesor 2.5 dual core...

Mirko
07.11.2011. @ 14:01 #cb0f803e

Onda tebi ne treba jača grafička od ove, još ako uspeš malo da klokneš cpu..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan