logo
G

Sapphire Radeon HD 6870 1GB DDR5 11179-17-21G

29.02.2012. @ 12:31   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Posebno moram da pohvalim Trixx koji dopusta još veći overclock od ATI Catalyst-a.Naravno tu je i posebno podešavanje ventilatora, još jedan plus. Na maksimalnom opterećenju temperatura je 70-73.Dok radi na leru vetilatori se ne čuju a na max obrtajima su sasvim ok, nije neka velika razlika od ostalih ventilatora, po meni zanemarljivo.Odličan odnos uloženo-dobijeno i mislim da je sve ostalo (6900 serija) preskupo.Odlična kartica. +:Hlađenje,overclock,tihi ventilatori

11 komentara

Srdjan
07.05.2012. @ 17:24 #72d4481f

narucio sam ovu grafiku ,ali me sada kopka pitanje crossfire moda ,kupio sa GA 970A-UD3 maticnu koja ima 2 PCI slota stim sto je jedan X16 ,a drugi X4 Pa me sada interesuje da li cu moci da dodam jos jednu ovakvu katru ili ne ??? +:pitanje molim brz odgovor

wer
07.05.2012. @ 21:06 #a19fd38c

mozes ti da stavis , ali dobices jako malo od te druge ako ti je drugi slot 4x , ne isplati se uopste +:@srdjan

Srdjan
08.05.2012. @ 14:17 #dd313c7d

Uzeo sam drugu plocu GA-990fxa-ud3 mislim da ce tada raditi , sa modularnim napajanjem chifteck 650W ???

wer
08.05.2012. @ 15:07 #70fa2668

uzmi neko od 750 +:@srdjan

Djuka
08.05.2012. @ 15:22 #3c2c3533

@Srdjan, radiće i sa 650W bez problema, ali ako možeš uzmi 700W, čisto da imaš malo više lufta..

Srdjan
08.05.2012. @ 15:58 #0acd1eae

e pa sada nema nazad narucio sam to , ma za godinu dve zamenicu izdrzace valjda ona i tako ??

Djuka
08.05.2012. @ 19:37 #3f9b43db

Naravno da će izdržati, i nema potrebe za menjanjem za godinu, dve, ali kartice nemoj da klokuješ, a cpu možeš umereno.

srdjan
08.05.2012. @ 23:36 #2fafcb1a

znaci dok ne podignem napajanje na 750w necu moci da klokujem grafiku ,a ni procesor ???

Djuka
09.05.2012. @ 10:21 #1ab90635

Ako ideš na CF, nemaš neke potrebe da klokuješ grafike, ali nećeš moći baš mnogo da klokuješ FX6100, pošto klokovan Buldozer zna baš dosta struje da povuče. Radiće ti ok na 650W, ali sa umerenim klokom za cpu.

Srdjan
09.05.2012. @ 11:55 #7ca47483

Xvala ti puno kupujem novo kuciste pa sam se sav zbunjen .....

wer
09.05.2012. @ 14:14 #d47ed4a6

srdjane bolji uzmi 750 w

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan