logo
Aca95

Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 11189-10-10G

18.11.2011. @ 10:43   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

da li bi sa ovom konfom teralo gta 4 u rezoluciji 1440x900 u max detaljima...osim detail wiew i ostalo.....AMD Athlon 2 X4 620 2.6 GHZ,3 GB RAMA???? +:dobra kartica -:nigde je skoro vise nema u prodaji

6 komentara

Djuka
18.11.2011. @ 13:08 #4c3a89fa

Mogao bi, samo ako uspeš još da klokneš cpu na recimo 3-3.2GHz, radiće ti sve na fulu na toj rezoluciji.

Mile
12.01.2012. @ 06:28 #0e293876

5770 i 6770 su dava potpuno ista proizvoda (bukvalno) Nekih 20% je brza od jedne 4850 a vise nego duplo skuplja od dve (polovne) 4850 u crossfire varijanti -:cena za performanse

Marko
29.01.2012. @ 21:24 #1066af1b

Jel moze ova kartica sa Cooler Master 350w ili LC Power 600w?Ostale komponente: Intel Pentium Dual Core E2200 2.51 ghZ,2 x 1GB RAM DDR2,Gigabyte P31-DS3L i zasad Gigabyte 8600GT Silent Pipe II 256MB.I jel moze na tu maticnu? Hvala

Darko
30.01.2012. @ 15:18 #1cafda4c

Može i na ploču i na napajanje.

Marko
03.02.2012. @ 14:56 #9b9791e6

Na oba napajanja?

Cuki
13.03.2012. @ 09:10 #ea16e406

Koja je temperatura ove grafike ( gpu i Memio ) u full lodu, sapphire ima dobre grafike ali znam da su se pojedini modeli pregrevali pa su crkavali posle godinu i po, nekoliko drugara je imalo taj problem... Ne kazaem da su takve sve, pogotovo nove, nego cisto da proverim, posto bi je kupio!!! Pozz +:Dobra cena, dobra grfika

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan