Ne znam zasto IT svet nije spojio ove brojne 6770 pod jedno, ima dosta istih (naravno, nisu sve). Kartica je vrlo dobra, ne greje se, tiha je, a tera skoro sve sto vam padne na pamet u full detaljima u full rezoluciji. Naravno, ne moze da tera Battlefield 3 u full, ali svakako je dobra karta.
Znaci kartica je za fulove?
zasto mislis da ne moze moze ona da ga tera na ful ali nece raditi nako kako si ocekivao
Ne moze full nikada, pa sve da je i u x4 crossfire. Realno je Full HD i blago poviseni detalji bez AA i bilinear AF