logo
Stefan

Sapphire Radeon HD 6450 1GB GDDR3 11190-02-20G

23.01.2012. @ 14:41   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Na novom računaru imam ovu grafičku,pa me zanima da li na njoj mogu da se igraju najnovije igrice ili da uzmem jaču.Ako treba da uzmem jaču-za koju da se odlucim,ati radeon ili nvidia geforce.Hvala unapred :D

2 komentara

asus
28.01.2012. @ 01:16 #7d0472e4

pa ova graficka je ok rjesenje za multimediju, mozes ti i odigrat neke novije igre al na dosta nizim postavkama od najjacih. Da je bar 128-bitna to bi bila druga prica tu joj je najveca kocnica. Svakako bi bolje bilo da uzmes neku jacu ako mislis da igras nee nove naslove. Generalno brend i nije toliko bita, nek ta graficka ima barem 1GB ram.a i nek je 128-bit minimum

Stefan
17.02.2012. @ 17:35 #3c6716cf

Na novom kompu imam novu grafičku i na njoj može sve na high resolution da se igra,osim bf3,mw3,crysis2 - za te igrice nisam siguran :D ...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan