logo
Aleksandar

Sapphire Radeon HD 6450 1GB GDDR3 11190-02-10G

12.11.2011. @ 19:46   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

kako idu na njoj skroy nove igre dali ih otvara sve bar u naj slabijim podesavanjima

8 komentara

mile
12.01.2012. @ 01:35 #9da48782

Driver San Francisco,sniper ghost warior,l4d2,gta4 sve u full-u i radi bez seckanja.Pratio sam joj temperaturu posle igranja od 3h na rezoluciji 1366x768 u full-u detalji kod drivera koji je izasao u septembru 2011 oko 65c se greje sto je korektna radna temperatura.Moj savet,ako hoces za jeftine pare do dobre graficke ova je dobra naravno za jaku igru ti pored grafe treba i dobro napajanje ,ram,procesor.

aca
16.01.2012. @ 21:18 #730bc0a0

e mile vidim tvoj komentar. recimi jel ova karta ima 128.bit. i jesi probao jos koju igu sa njom, hvala

Darko
17.01.2012. @ 11:18 #20d758fd

Ima 64bit-a ovo je jedna od najslabijih grafičkih, ako ne računamo integrisane, i nije za igre.

ceda
26.01.2012. @ 21:46 #9db4eec9

da li ce mi ova graficka biti dobra za kanter? ocu da kupim nov komp i ova je u njemu

Darko
27.01.2012. @ 13:14 #157ab479

Radiće kanter bez problema, za ostale igre je prilično slaba.

Stefan
06.08.2012. @ 22:01 #432b9204

Ti što si reko da nije za igrice i da je slaba,idi teraj se u tri pičke materine raspale,grafička je odlična,sve igrice sam igrao na high(max)i to dosta zahtevne,jedino od kad je počelo letnje vreme,seckaju mi i najmanje zahtevne igre,da li je zbog pregrevanja ili nečeg drugog ne znam,ali nameravam da ponovo podignem sistem.Ako neko zna neka stavi obrazloženje u komentar ... !!!!!!!!!!!! :( +:Odnos cene i kvaliteta -:Pregrevanje u toku leta ...

nessa
08.03.2013. @ 21:13 #075c5718

Da li je neko pustao 3d hd sadrzaj sa ovom karticom, potrebno za HTPC ?

miki
25.12.2014. @ 21:13 #4b20fceb

ja ovu graficku imam godinu dana. extra je!!!igram pes 13,14,spintires 2014,nfs mw,carbon.prezadovoljan sam,a prito i nije mnogo skupa!!! nemam zamerke... +:Odnos cene i kvaliteta

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan