logo
sale

Prestigio GeoVision 5700 BTFMHD Full Europe

26.03.2012. @ 13:29   #Komentar #Tablet #Prestigio

Da li neko koristi ovaj uredjaj i interesuju me utisci...

6 komentara

ivica
23.09.2012. @ 19:58 #c503d1ea

za put od beograda do uzica signal mi se izgubio preko 300puta, kupio sam ga pre tri dana i upste nisam zadovoljam. u beogradu izgubi signal od banovog brda do novog beograda bar 3puta. u utorak ga nosim na servis a ako ga ne poprave olupacu ga pred njima !!!!!!!!! -:katastrofaaaaaaa

marko
13.01.2013. @ 02:03 #0710d55b

uređaj i nije tako loš. po bg ne gubim signal, verovatno tvoj ima neku muku. ekran je loš po dnevnom svetlu. sve ostalo je ok.

zoran
19.01.2013. @ 20:42 #4f28d2c7

Ja lepo podesim transmiter i to na frekvenciji na kojoj se na radiju ništa ne čuje, ali kad pustim plejer... kao da ga nisam ni pustio. Ništa! Osim toga, nema nikakvih igrica, a to piše u svim opisima koje sam čitao??? Gde se one nalaze, ako i h uopšte ima? I mogu li uopšte da slušam MP3 i da radi navigacija? Meni se čini da se ove dve funkcije isključuju. Ili meni možda treba pomoć?

Dex
13.05.2013. @ 12:36 #f80df32c

signal može da se izgubi ako stoji blizu magnetnog polja npr. blizu zvučnika u kolima :)

Mix
20.11.2013. @ 23:35 #5090fbed

na ovom uredjaju transmiter ne radi dok se ne prikljuci na punjac u kolima, posto koristi kabal od punjaca kao sopstvenu antenu, uredja je sasvim ok kakvih ima..

milos
05.09.2014. @ 15:59 #86f484c6

imam ga 2 godine i signal sam gubio jedino u tunelima radi bez greske isao sam i za nemacku i odlicno se pokazao cak do kucnog broja.preporuka!!! +:odlican i precizan -:brzo se prazni

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan