logo
Luka

PowerColor Radeon HD 6750 1GB GDDR5

06.06.2011. @ 21:20   #Komentar #Grafička karta #PowerColor

Nije mi jasno sto je powercolor-ovim grafama niza cena od ostalih proizvodjaca, evo ova i npr 5770. P-color 5770 1gb oko 87 evra a safirova ili msi-jeva oko 105 do 110..:D

10 komentara

@nenad
07.06.2011. @ 21:39 #ad08d093

verovatno je u pitanju uvoznik, uzmi powercolor i uzivaj, ja imam 5770 pcs+ i extra su grafike!!!

Luka
08.06.2011. @ 11:24 #84687f67

e to..nju sam i planirao da uzmem..hvala :)

slave
15.06.2011. @ 15:44 #fe5156ed

Posedujem ovu grafiku vec godinu dana imam monitor 24 ful HD ,sve nove igre extra rade.preporuke

Nidza
18.09.2011. @ 21:55 #94fa4130

Da li mogu ovu graficku da guram na napajanju od 450w kinez

Darko
19.09.2011. @ 14:08 #c244808a

Trebao bi da možeš, jedino ako ti taj kinez nije previše istrošen..

Radeon
23.11.2011. @ 20:18 #e2f9107d

LC Power ili Chieftec. Kinezi nece izdrzati ovu grafu. Odlicna kupovina za te pare.

Darko
24.11.2011. @ 10:54 #5b9ba435

Ova kartica pod max opterećenjem troši ispod 100W, u realnom radu gamingu 80-90W, tako da će i kinez od 450W raditi posao. +:Radeon

Igor
14.12.2011. @ 15:14 #63641b59

Imam napajanje "certified by Cooler Master" 420W (nema PCI-E konektor), ima 16A na 12V; Athlon II X3 (95W TDP), 2x2GB DDR3 1,5V, 1 hdd, 1 dvd rezač. Da li bi napajanje izdržalo ovu karticu? +:Pitanje

nn
29.01.2012. @ 22:03 #85600ab9

tesko nebi se ja zezo sa tim napajanjem uzmi nesto kvalitetnije npr silverstone 400 w

AmdCar!
02.05.2015. @ 14:44 #3e7027b7

Odlicna grafa,tera na medium gta v! +:Tera GTA V

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan