logo
Pedja

Patriot 8GB 2x4GB 1866MHz Viper 3 Black Mamba

18.09.2012. @ 19:51   #Komentar #RAM memorija #Patriot

Kupio danas i mogu da kazem da su stvarno dobre po perfomansama,a i povoljnije od konkurencije,a i izgledaju opasno dobro.Svaka preporuka. +:Stvarno su dobre i povoljne

16 komentara

Pedja
18.09.2012. @ 19:53 #307085be

Samo da dodam da se radi o memorijama koje su svaka pojedinacno pustane i testirane,tako da sigurno rade na taktu kojem su deklarisane.

StefanG
23.09.2012. @ 21:33 #d8eee155

Jel znas mozda koji je cas latency?

InŽenjer
02.10.2012. @ 23:58 #86f4f273

@StefanG CL 9-9-9-27 +:Cena, perfomanse, hand tested

gagi
15.10.2012. @ 19:32 #e293fb55

Koliko je dobra za klokovanje ova mem? Jel probao neko? +:Cena, perfomanse -:nevidim

tica...
31.10.2012. @ 01:01 #13df63ff

Losa je jako za klokovanje, ja citao neki review mislio da uzmem uza 2600k. Pa nema u Srbiji koliko vidim memorija koje se klokuju iole dobro, krsevi uglavnom.

DJOLI
04.11.2012. @ 23:55 #efe3a6f9

Uzeo ga pre 2 ned. jako dobar ram i radi savrseno. Da se klokuje nema potrebe 1866mhz Cl9 i jos 8gb memorije! U windows 7 ocena 7.2 (od mogucih 7.9) I da dodam jos, brutalno dobro izgleda. Pozdrav.

branko
25.12.2012. @ 20:11 #fbbc61ce

SAMO 7.2 ?! to je previse malo, moja kingstone grey series na 1380mhz ima ocjenu 7.3 a ne ova na 1866mhz, a sto se tice izgleda, on nema nikakve veze sa performansama. neces ti citavo vrijeme drzati glavu u kucistu nego ispred monitora.

краљевић
16.01.2013. @ 00:17 #f90c1b29

код мене оцена 7.7.

Satanicom!
11.02.2013. @ 02:11 #2ef17b59

Jako dobra i kvalitetna memorija, ako ne i najbolja kod nas na trzistu. 2300Mhz opusteno, a na defu daje 7.9 u win7. Uzeo 4x4gb kit, prezavoljan. Jel ste stavili memorije u dual channel mod?

Kifla
12.02.2013. @ 12:52 #179ceffd

Dokle bre vise sa tim slupostima tipa Windows ocene!??? To je totalno neprecizno i nepouzdano. Uzmite lepo test programe koji testiraju memorije na razlicitim brzinama i latencijama i onda pricajte sta je brzo ili sporo. +:@ svi sa Windows ocenjivanjem i slicnim glupostima

I7
14.02.2013. @ 16:01 #f3b05fdf

Da li bi ova memorija radila na 1866MHz na ploci MSI 970a-G46 i FX-6300 black box ?

Jovan
06.03.2013. @ 21:36 #259b4998

Isto pitanje samo ploca MSI 990xa-GD55. Uopste ne mogu da je nadjem na sajtu dal podrzava. Poz

DraganNS
28.05.2013. @ 06:14 #0a95613b

@ I7, @ Jovan> Radila bi s tim da je potrebno podesiti ručno parametre u bios-u na 9-10-9-27 i potrebno je podići napon na 1.55 - 1.57V.Ako neće da radi onda malo i kloknuti procesor kako bi to sve radilo stabilno.Svakako bi radila na 1600 možda i mnogo stabilnije nego na 1866.Odlična memorija, ali ipak optimizovana za Intel i njihove najnovije procesore koji zahtevaju napon memorije od 1.5V!

DraganNS
28.05.2013. @ 06:17 #e53c1900

eh da..najbitnije, samo za @Kifla> već na default 1600mhz dobije ocenu 7.9 u windows experience index :)

Aleksandar
15.06.2013. @ 13:43 #a17befeb

Ja sam u Windows exp. dobio ocenu 5.9 za memoriju. Mada sam kupio samo 1 kit od 4GB. Da li je neko imao slično iskusto? +:Pitanje

Milan
04.12.2014. @ 21:43 #15fa556a

Planiram da pazarim ovaj ram pa me interesuje hoce li raditi bez problema na 1866mhz na ploci asus sabertooth 990fx/r2.0 sa fx 8350 procesorom jer sam naleteo na netu da ljudi imaju problema sa ovom plocom i procesorom da guraju ram na 1866mhz?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan