logo
Redakcija

Olakšana virtuelizacija za Vista-u

05.04.2007. @ 06:00   #Novost

Kompanija Microsoft je donela odluku o izmeni licenciranja Windows Vista-e da bi se poslovnim korisnicima Enterprise verzije njihovog softvera omogućilo da upotrebljavaju operativni sistem u neuobičajenim okruženjima, kao što su računari bez diska. Ove izmene su najavljene na Microsoft-ovom Management Summit 2007, koji se održava na godišnjem nivou za IT profesionalce u Redmond-u. Zvanični predstavnik kompanije je izjavio da su sami korisnici zahtevali izmene u procesu licenciranja tako da IT administratori mogu eksperimentisati sa novim arhitekturama menadžmenta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan