logo
Petar

Mushkin 4GB (2x2GB) 1600MHz DDR3 Blackline Frostbyte 996659B

23.03.2011. @ 16:16   #Komentar #RAM memorija #Mushkin

Pre dva meseca sam kupio ovu memoriju (ista oznaka ali crni hladnjaci), ukupno 8GB, komp sljaka ko blesav, nenormalno je brza. Postigao sam overklok od 7-7-7-21 1T @ 1.7v. Sve preporuke! 5 godina garancije! +:Stabilna, brza, overklokuje se ko blesava

11 komentara

zmaj
28.03.2011. @ 00:28 #68bcd62f

Ova memorija je od skoro kod nas, za istu imam samo reci hvale. Pre ove memorije sam imao 4gb 1333MHz Geil koja je riknula posle mesec dana pa sam dobio Mushkin u zameni. Za sad je odlicna, stabilna pri overkloku i znatno brza od predhodne.

Perica
29.03.2011. @ 15:44 #fa610372

Kakav Kingston i ostali bakraci, Mushkin memorije su ubedljivo najbolje. Dozivotna garancija prihvataju i overklokovanjem spaljenu memoriju.

XD
03.04.2011. @ 04:35 #02b75240

Memara je ubica

Nikola
06.04.2011. @ 22:57 #a0983e3b

Da objasnim malo bolje: CL9 je sporija latencija od CL6 ali! VELIKO ALI, DDR3 memorija nije predvidjena za CL6 zbog vecih brzina, npr. DDR3 CL9 1600 je brza od DDR2 CL6 800... Sve to zavisi od radnog takta memorije, mora da ide jedno s drugim, da bi radilo stabilno, veca memorija manja latencija. Da ne duzim vise evo tabela i detaljno objasnjenje. thetechrepository.com/showthread.php?t=160

Igoritza
22.04.2011. @ 10:01 #0eee4d68

Preporucujem svima ovu memoriju. +:Dobro se klokuje, nije skupa, kvalitetni hladnjaci... -:Za sad nista

Pedja
01.06.2011. @ 20:49 #a85483a9

Evo da se priduzim pohvalama ove memorije, ja sam takodje prezadovoljan istom. +:Odlicna memorija -:Tesko se nalazi

Nebojsa
07.06.2011. @ 18:28 #f75d0f78

Ova memorija ide sa crnim ili plavim hladnjacima (black i blue ili oznaka "B), ja imam crne hladnjake. Memorija izgleda fenomenalno a kvalitet izrade je odlican. Imam je tek nedelju dana tako da ne mogu da ocenim izdrzljivost ali sudeci po svetskim sajtovima i opisima ove memorije bice da je jedna od boljih.

Andrija
18.06.2011. @ 09:15 #452694d0

Platio sam je 80 eura pre godinu dana, sad je cena niza ali se jako tesko nabavlja. Ako je nadjete kupujte bez razmisljanja, vidim da je sad samo u Atom-u ima. +:Sluzi besprekorno vec godinu dana

Dzoni
14.07.2011. @ 16:45 #74773fad

@Andrija: Gde si nabavio tu memoriju pa si je platio 80 eura, ja sam svoju platio 120 eura pre godinu dana a kupio sam je u Gigatronu...

Danijel
16.10.2011. @ 22:23 #05471c51

Ako je negde nadjete kupujte bez razmisljanja. +:Best buy

Ivke
29.11.2011. @ 17:21 #dfa346fe

znaci vrh memorija sve pohvale imam 4giga i extra je kupio bi jos ali je nema nigde sad ljudi zvao sam gigatron i kazu da mogu da je naruce ako treba veca kolicina ajde da se organizujemo par nas i narucimo jedino tako moze +:Odlicna je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan