Memorija je izuzetno dobra! Ja je koristim u paru sa AMD Phenom 2 X4 955 Black Edition i Gigabyte GA-790XTA-UD4 i može veoma fino da se podesi zahvaljujući vrlo kvalitetnoj ploči!