logo
Dragisa007

MSI Radeon R5 230 2GB GDDR3 R5 230 2GD3H LP

31.01.2015. @ 17:54   #Komentar #Grafička karta #MSI

Do koliko stepeni je normalno zagrevanje. Meni u igrama ide do 72 stepena . Graficka je stara mesec dana

1 komentar

MSI_Guy
31.03.2015. @ 23:08 #29089a9a

To je prilicno normalna temperatura, posebno ukoliko kuciste nije preterano dobro provetreno. Iako je GPU relativno malo termalno zahtevan, karta nema ventilator tako da se oslanja na protok vazduha u kucistu koje stvaraju druge komponente i ventilatori. Ipak, i tih 72 stepena je skroz OK.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan