logo
Priki

MSI Radeon HD 6450 1GB GDDR3 R6450-MD1GD3/LP

30.11.2011. @ 16:38   #Komentar #Grafička karta #MSI

Da li valja za PES 12 , NBA 12 i te novije igre? :D Hvala unapred ko god odgovorio xD

17 komentara

wlada
13.12.2011. @ 08:22 #617534c8

Valja

Mario
22.07.2012. @ 11:26 #f23a2b08

Samo da znate.Graficka je cisto sranje!!! Ja sam je skoro kupio i vrati posle 3dana.Problemi sa njom su ogromni.Prvi problem:Ne moze normalo da se podesi ekran.Osatju sive fleke i na 60 i na 75hz. Drugi problem:Graficka je OC sto ukazuje da joj zivotni vek nije dug. Treci problem:U igrama je sranje!!Npr za CS ucini igru ubrzanom,sve ide brzo jako brzo.Fps nije normalan.O zahtevnijim igrama kao npr NFS Run da i ne pricam.A ostle specifikacje mog kompa su: Amd 64 x2 4600+2.4 ghz,2GB Ram DDR2,napajanje 450w

Rista
13.08.2012. @ 11:54 #cfadaa57

Kupi novi procesor ;)

Miki
06.09.2012. @ 23:47 #792c3ec6

Imam istu grafu i nemam nikakvih problema sa njom. Ta graficka nije overklokovana fabricki, nemam nikakvih fleka na ekranu i na 60 i na 75 Hz. Igram sa ovog grafom Battlefield 3 na medium bez ikakvih problema cak moze i na high ali po nekad strucne. Za NFS The Run ti treba 3 gb rama da bi normalno radio a ti imas 2 pa sta mislis sto ti tako koci.

Mladen x
17.09.2012. @ 20:10 #ad7ef391

Onako graficka nije losa s obzirom da NFS SHIFT 2 nemogu igrati jako koci ostala kofiguracija je intel 3.60GHz, 3GB rama ddr2,

mane
15.11.2012. @ 00:00 #dc5a2a52

Slab ti je procesor druze zato ne mozes da igras NFS SHIFT 2. Imam ovu grafu, intel g630 i 4gb rama i igre sve rade na medium-high, naravno ne na full HD rezoluciji nego na 1366*768.

Dovla
14.02.2013. @ 20:56 #71916746

Procesor AMD Athlon II x3450 3.2ghz 4 gb ddr3 i ova graficka. Batllefield 3 bez problema, dok MOH Warfighter i COD Black Ops 2 secka i kad spustim grafiku na minimum. Prosle godine je kostala 50 evra kad sam je kupio. Sto hocu reci, nisam zadovoljan.

gamer
17.06.2013. @ 22:43 #da354bd5

dal da kupi komp ima ovu grafficku 500Gb hard disk i 4 gb rama ??? 3.20 mghz

Mihajlo
03.08.2013. @ 10:25 #cea681dc

Ja imam PC windows 7 ultimat ram imam 2GB procesor Intel(R) Core(TM)Duo CPU E4500 @2,20GHz 2,2GHz , A operativni sistem 32-bit.Da li mogu instalirati graficku za ovaj PC??

BremZio
03.08.2013. @ 18:25 #e6fe6392

Mozes, ako ti maticna ploca ima pci-express slot ( 1.0, 2.0...bilo koji), tj. kompatibilno je. S obzirom da je u pitanju nesto starija masina, preporuka je da prethodno updejtujes bios na maticnoj (ako vec nisi).

marko
16.06.2014. @ 13:06 #2ae7515c

low end kartice, za igre treba minimum duplo skuplja. kakve pare takva muzika.

Seja
25.07.2014. @ 14:34 #da391aee

Graficka je dobra, nije za neke ekstra zahtevne igrice, ali meni u 99% igara pusti... mada nisam neki gejmer da mi treba neka graficka ekstremna. Za igranje solidnih i gledanje filmova i za internet je odlicna.

Stefan
10.02.2015. @ 00:04 #66c0188d

Da li ova graficka moze da tera pes 15,ili fifu 15? hvala unapred

Sasa
29.03.2015. @ 17:14 #75bec2cc

Ne razumem ove komentare i opis proizvoda vi kupujete graficke karte za kancelariske racunare, pritom pisete razne gluposti nevaljda, glupost nece da ucita itd.. WTF ja sam dao 200 jura uzeo r9 280 i uzivam u igrama... OVAKVE KARTICE NISU ZA IGRICE NEBITNO KOJI JE NASLOV UPITANJU. 1gB grafickog rama to je marketinski trik one mogu da izvuku maksimalno 256mb i to je to. Magistrala od 64bit ja neznam sta vam to govori... +:Nasmejao sam se u par navrata :)

Stefii
06.07.2015. @ 13:04 #a4b46960

Imam racunar : AMD Atholn(tm) II x2 270 Processor 3.40 GHz 2 GB rama Ova ista graficka Nov racunar rokam koju hocu igricu tj ono ne moze dalje od gta 4 ali ide sve ekstra ;) Lol,cs, call of duty , nfs sve verzije ne secka ni malo msm sta reci :D +:Grafaaa

Stefii
06.07.2015. @ 13:04 #878d84c5

Imam racunar : AMD Atholn(tm) II x2 270 Processor 3.40 GHz 2 GB rama Ova ista graficka Nov racunar rokam koju hocu igricu tj ono ne moze dalje od gta 4 ali ide sve ekstra ;) Lol,cs, call of duty , nfs sve verzije ne secka ni malo msm sta reci :D +:Grafaaa

Redakcija
07.10.2015. @ 14:02 #8931a2f8

Stefii, jeste to tako, ali razmisli da je prodas, posebno ako je pod garancijom, pa da uzmes jacu. Istina, valjalo bi jos Rama da dodas, a mozes uzeti za 30 eura HD 6770, koja je jedno duplo jaca, moce na tvoje napajanje, malo vuce.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan