Odlican Laptop, sa svim svojim komponentama sasvim dovoljan za jedan vise nego zahtevan rad na racunaru! Pogotovo bih istakao prednost izdvojene numericke tastature!
Slazem se sa tim da je masina f-onalna i stabilna, ali baterija mi je otkazala posle 2 meseca koriscenja. Nadam se da je u pitanju jedinstven slucaj, ali garancija na bateriju je samo 6 meseci.
Ne zadovoljava.Slabo podize sistem,los ugao gledanja,baterija traje oko 2 sata.Kada sam ga bio kupovao dvoumio sam se izmedju njega i Toshibe A100-TA1C koja je mnogo bolja jer sam je kasnije video kod drugara.Ovaj MSI ne bih preporucio nikome