logo
xxx

MSI GeForce GTX 560 1GB GDDR5 N560GTX-M2D1GD5

28.05.2011. @ 11:11   #Komentar #Grafička karta #MSI

Da li je neko isprobao ovo cudo?

34 komentara

djorjde
29.05.2011. @ 15:33 #0eb9a4cb

testirana,onako ok je,kolje se sa hd 6870,ako se gleda ceo test,ali ako se izbace ,,its meant to be played'' tipa hawx ili batman,ipak malo zaostaje za hd 6870,vishe trosi,i skuplja je od sapphirka hd 6870 za nekih 1000 dinara.Jedino sto ima duzu garanciju i dzidzabidze tipa physix....itd. Po meni(ako vam nije bitno dal amd ili nvidia)bolji izbor je hd 6870. +:ok karta -:ipak malo iza hd 6870

sax
01.06.2011. @ 23:20 #b2a35e64

ipak bolji izbor od 6870!

lala
07.06.2011. @ 15:39 #08b576d7

Na svim benchmark rezultatima ova kratica je bolja od 6870. ne mnogo u proseku oko 10-15%, ali i vise trosi. guglaje malo benchmark pa cete videti +:bolja od 6870 -:ne mnogo

Ljuba
07.06.2011. @ 15:54 #d6865eb5

@lala, GTX 560 Ti verzija je bolja od 6870 oko 10-15% a ne obična GTX 560, šta više 6870 je čak možda i malo jača od GTX 560, imate testove recimo na Guru 3D sajtu.

milan
07.06.2011. @ 20:08 #0538ad0f

@ljuba, niko ko se razume malo vise u kompjuterske komponente nece gledati testove na guru 3d,gtx 460 je uz overclock jaca od 6870,istina je da ova kartica na ovom taktu malko zaostaje za 6870 ali moze mnogo vise da se klokuje i uz mali overclock bice jaca,ja licno mislim da svako kome je bitno da igra sve na maxx neka uzme gtx570 i miran je,ali i sa ovom cete moci 95% igrica da igrate na full hd na max! +:super za ove pare

mix
19.08.2011. @ 09:43 #35597fc0

15% bolja od gtx 460 ali ima veci oc potencijal i mozes je oc da bude ko gtx 560 ti a platices dosta manje....za ove pare necete naci nista bolje +:odlicna za ove pare

nnn
30.08.2011. @ 14:55 #806ad137

molim vas , ako neko zna kolika je ocena u win.7

milan
01.09.2011. @ 23:08 #ebd582c2

zavisi od ostatka masine ali sigurno preko 7.2

darKnight
13.09.2011. @ 21:47 #44ccbed2

imam intel core 2 duo E7500 2.93 ghz,matičnu asus P5QL PRO,5 GB rama,napajanje 600 w,pa sam hteo da uzmem ovu grafu umesto GeForce 9600, i interesuje me koliko bi mi poboljšala igranje novijih igara tipa skyrim,crysis 2 ,battlefield 3 ,arkham city itd itd.skupio sam para taman toliko da promenim jednu komponentu

Djuka
14.09.2011. @ 11:24 #838ab3eb

Trebao bi da imaš ravno oko 2.5 puta bolje performanse u odnosu na 9600GT. +:@darKnight

darKnight
14.09.2011. @ 15:04 #8a1cebe6

skonto sam da mi je grafa najslabija karika,pa sam skupio nešto para da kupim novu.znam da bi mi trebo jači procesor,al uz ovaj me zanimalo koliko bi mi % poboljšala igranje,ako uopšte može da je prihvati matična

milan
15.09.2011. @ 19:36 #1aaaec80

uzimaj ovu grafu!!!! maticna moze da primi ovu grafu...procesor ti nije los za igrice skoro nijedna igrica nekoristi vise od 2 jezgra samo neke tipa gta 4 i td 4jezgra..oc tvoj e7500 na 3,3ghz ako imas neki bolji cpu kuler samo da nije stock....grafa je ko zna koliko puta bolja od 9600.........mocices sve te igre da igras na maxx ako uzmes ovu grafu a i masina ti nije losa za igranje....samo to 5gb rama to je dual chanel ploca ostavi 2x2gb rama a jedan izvadi ili uzmi jos jedan da bude 6gb paran broj da svi slotovi budu popunjeni.....pozz +:@darKnight

Gmaz
15.09.2011. @ 23:18 #c5c001bf

Interesuje me koliko je tiha prilikom rada?

darKnight
16.09.2011. @ 10:02 #dbfd6111

e hvala care puno,DILEME VIŠE NEMA,kad je kupim,reću svoje mišljenje o njenim performansama i karakteristikama...pozz

milan
23.09.2011. @ 15:41 #d277f19c

jesi uzeo karticu??kakva je??koji su ti utisci??sta si igrao i u kojoj rezoluciji? +:darKnight

Gmaz
25.09.2011. @ 23:24 #27d3e46b

Jel mi neko može reći koliko je bučno hlađenje,veoma mi je bitno,pošto planiram kupiti ovu karticu? Hvala

milan
26.09.2011. @ 11:00 #7bb03217

@Gmaz pa kartica verovatni nije mnogo bucna a daje odlicne performanse za ovu cenu....instaliraj msi afterburner i podesi sam na koliko posto da se vrte ventilatori kartice i miran si......pogledaj po netu ukucaj msi gtx560 test i videces

Dimke
26.09.2011. @ 13:53 #90269f88

MSI poslednje vreme vredno radi na svojim kartama sto je pohvalno...kad je gtx 560 cip u pitanju sacekajte izaci ce twinfrozer II za taj cip sa 2 verzije sa 1GB radne memorije i sa 2GB. S tim sto se dobija i ona opcija koja je bila kod gtx 460 hawk oc wer woltage control, gde su vrednosti voltaze memorije GPu-a otkljucane i mogu se menjati posebno sto nisam siguran da je to moguce kod ove karte...vidim da je cena pristupacna i sigurno nije losha kupovina ali ja cu sacekati OC verziju tj pomenutu gore bice sigurno 10 % brza u startu!!!

wic
26.01.2012. @ 21:59 #a1ded1cc

Na w7 ocjena je 2x 7.7

marko
12.02.2012. @ 17:50 #6dee4b4e

Ljudi zanima me moze li ova graficka sa Procesor Intel Core i3-2100 3.1 Ghz ,Maticna Ploca -ASUS P8P67 LE, 4gb hyper x 1600mhz i 500w chiftech napajanja ili mi treba jace napajanje i jaci procesor...hvala

zeki
18.02.2012. @ 13:39 #4921d5b6

extra grafaja, extra klok, samo je hladjenje trebalo resiti i to je sve +:odlicna za te pare, klok na 950Mhz

nikola
02.04.2012. @ 03:10 #5cfc9f40

Ovo ili 6850 powercoler?

sten
08.04.2012. @ 20:29 #344e8822

Bilo bi dobro da neko ostavi komentar posle kupovine grafičke a ne da pišete o nečemu što niste ni isprobali.

dexter
23.04.2012. @ 21:53 #be16a8ea

Posedujem ovu karticu i veoma sam zadovoljan, e sad interesujeme koliki je domet u overclock-u? +:tiha, jaka za sve u full hd, lepa

stefan
17.05.2012. @ 16:28 #41c67450

kupio sam karticu oktobra prosle godine ok je za igrice u 1080p ali cesto se desava da ima ima veoma veliki frame drop i to iritira mnogo. Npr dok igram Blacklight retribution sa 70 padne 20 30 isto i u League of Legends sa Vsync sa stabilnih 60 padne na 30 i taman je dovoljno da zasecka. probao drivere razne verzije windowsa nista ne pomaze. kad se overclock jos gore je!!! -:zna neki puti da nervira frame rate drop

tbp
03.06.2012. @ 22:56 #6a68c167

uključi tripple buffering +:@stefan

....
16.09.2012. @ 16:16 #18bc28c8

da li ova graficka sa i5 2500k pokrece max payne 3 i zahtjevnije igrice na max sa 4 gb ram?

stefan
30.09.2012. @ 02:02 #19bbd1cc

i sa ukljucenim triple buffering isti djavo!! zbog tog problema sam kupio jacu maticnu i jaci proceosr i opet isti problem LOW FPS!!!!! Veoma lose iskustvo imam sa ovom grafom krene sa stabilnih 70 80 60 fps u zavisnosti od igrice i kad samo malo promenite ugao gledanja ode na 10 20 za te pare ovo se ne isplati nikako ne preporucjem ko je uzeo sjebao se!!!

dusan
30.09.2012. @ 19:30 #37aac160

dal se ocekuje pad cena ove grafike od nove godine

mile
02.10.2012. @ 21:04 #d2dc7640

dal ce ova grafa uz plocu msi 970a-g46 i cpu fx-6200 3.8ghz i 4 gb rama moci da tera sve najovije igre na max podesavanja.hvala

dejan
30.10.2012. @ 21:34 #abbd11b2

nece moci sve na max, ali moze 7970 sve igre na max pa uzmi nju.

ivan
27.01.2013. @ 15:48 #04531222

sve najbolje o ovoj grafici. na leru neverovatnih 29-31'C!!! grafika je stabilna, ne znam nasto je pojedini kritikuju ovde.... +:hladna, stabilna...

ivan
28.01.2013. @ 16:59 #64391722

da nema neko ovu grafa i da mu radi na napajanju od 450w??? ja imam LC POWER 500w i radi lepo

Respect
31.08.2014. @ 16:27 #edd046fa

Izuzetno dobra graficka izuzetno.suvisan je svaki drugi komentar :) +:Tiha skoro necujna -:Mane nema

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan