logo
nemanja

MSI GeForce 9500 GT 1GB GDDR2 N9500GT-MD1G-OC

27.09.2009. @ 21:44   #Komentar #Grafička karta #MSI

Kakva je za igrice jel moze da potera gta IV

5 komentara

~@~Ima li bol
25.11.2009. @ 22:27 #81c91cf4

ima li bolja fraficka za ove novce?

gile90
01.12.2009. @ 17:10 #18df3b4b

ima je moj drug iz odeljenja i ima dosta igrica.gta4 tera bez problema +:super graficka za te pare -:za sad jos nema

AleX
24.12.2009. @ 22:27 #b41ceda7

Samo ako dobro tera GTA IV. Jedino da je sve smanjeno na minimalu. 1GB DDR2 memorije nemoze nista da uradi u GTA IV. Ja sam imao HD3870 DDR3 512MB, jedva gurala GTA IV na medium detaljima. Tako da ta prica ide u vodu...

leGa
30.09.2011. @ 19:05 #2eb0176f

kod mene je terala GTA IV bez problema skoro na high redovno sam joj nabijao do 80 stepeni :D

deki
07.10.2013. @ 13:14 #15a28d72

Gta 4 u fullu tera igricu bez problema, pes 2014 takodje razvaljuje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan