logo
Redakcija

MMD najavljuje sponzorstvo G2 Esports tima u 2020. godini

28.01.2020. @ 16:56   #Philips #Novost

<b>Beograd, 28. januara 2020.</b> – MMD, vodeći stručnjak za monitore i brend licencirani partner Philips monitorsa, najavljuje sponzorstvo G2 Esports tima, trenutno jedne od najpoznatijih i najuspešnijih esport organizacija. G2 Esports osnovao je Carlos &#39;ocelote&#39; Rodríguez 2013. godine i od tada su se etablirali kao vodeći svetski tim s više od 94 nagrade u različitim naslovima igara.

MMD ekskluzivno stavlja na tržište i prodaje Philips monitore širom sveta, uključujući Philips Momentum monitore koji su optimizovani za konzole. Kako bi započeli novu dekadu, Phillips Monitori i G2 Esports tim udružili su snage u osvajanju tržišta konzolnih igara. Sponzorski ugovor, koji će započeti u januaru 2020., biće fokusiran na Racing i Rocket League timove.

Stefan Sommer, direktor marketinga i poslovnog upravljanja u MMD-u, poručio je: „Ponosni smo što udružujemo snage s G2 timom kako bismo igranje konzola učinili uzbudljivijim nego ikad i kako bismo pružili podršku esport zajednici. Posebno jer je G2 Rocket League tim naporno radio kako bi dospeo tamo gde je sada, a mi smo uzbuđeni da vidimo koliki će im napredak omogućiti i naša podrška u 2020. godini. Opremanjem objekata za obuku G2 timova s optimiziranim monitorima za konzole znači da zaista možemo poboljšati njihov trening, posebno Rocket League ekipe. To nam takođe daje priliku da saznamo šta profesionalni igrači očekuju od monitora i uključimo ta učenja u razvoj budućih proizvoda za igranje na konzoli”. Tokom 2019. godine ekipa G2 Rocket League probila se do finala na turniru DreamHack Montreal, a isto tako i na Rocket League svetskom prvenstvu (RLCS sezona 7). To pokazuje snagu G2 Esports ekipe, ne samo u žanrovima FPS i MOBA, već i u sportskim igrama.

„Bilo da se takmičimo na internetu ili igramo singl player naslove, želimo prijatno, izvanredno iskustvo&quot;, komentarisao je Carlos &quot;ocelote&quot; Rodriguez, izvršni direktor G2 Esports tima. „Ne dajte se zavarati, profesionalni igrači ne samo da žele da njihove igre protiču bez smetnji, već i da prelepo izgledaju. Philips monitori inovatori su na tržištu, kao što smo to i mi. Zato im želimo veliku dobrodošlicu u naš tim“.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan