logo
Rokavec

Mitac Mio Moov M400 Adriatic and Serbia

01.07.2010. @ 16:14   #Komentar #Tablet #Mitac

uredjaj kao uredjaj je dobar i po meni lep i praktican ali obratite paznju na punjac za kola, meni je pukao usled izvlacenja iz upaljaca...:( -:dodatna oprema

5 komentara

nemanja
27.07.2010. @ 15:30 #55a80097

jel uspeo neko da instalira iGO na njemu?

edge91
06.03.2011. @ 18:23 #f428a643

ja sam uspeo da instaliram iGO 8.3 na ovom uredjaju. ako nekome treba pomoc, javite se na pucovsky.martin@gmail.com

Dean
09.03.2011. @ 09:52 #9a69efbc

Zna li neko u kojem su file speed cams u MIOmap M400. Hvala

Alex@
16.12.2011. @ 03:36 #070d5499

Zanimamaju me iskustva,tj.upredjenje sa BLUEBERRY 2GO700B +:Planirana kupovina

Dejan
13.05.2013. @ 12:26 #fcf1bc95

Ubacio sam IGO primo na ovu navigaciju i prezadovoljan sam radom i brzinom, medjutim zbog nedostatka memorije nisam bio u mogućnosti da ubacim sve mape evrope nego sam morao da brišem neke a dodajem ostale gde bih putovao i obrnuto +:mogućnost prebacivanja softvera na IGO -:malo interne memorije, nedostatak memorije

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan