logo
Igor

Kingston 60GB SSD V300 SATA600 SV300S37A/60G

15.01.2013. @ 00:58   #Komentar #Hard disk #Kingston

Za ove novce predobar SSD! U pocetku mi je davao muke.. 3mb r/w u win xp... Bagovi kojekakvi.. Pa odlucih staviti na komp win 7 ultimate 64bit... Posle se komp takodje tripovao.. BSOD , Kliktanje starog harda... Bagovi kod gasenja kompa... Haos zivi.. Trebalo mi je 10 dana da ustimam i podesim win7 da radi kako treba.. i na kraju je SSD pokazao u ATTO bechmarku write 190 read 240... Inace ovaj SSD fura do 450 r/w ali moja maticna je 6 god stara tako da brze od ovoga ne moze na SATA2 kontroleru:) +:Predobar

11 komentara

Igor
17.02.2013. @ 12:23 #4adf47ba

I kako si resio probleme?

Duki
13.08.2013. @ 19:42 #41fbefd6

Instaliran na laptop kao jedini drajv,sve munjevito butuje bez iakkvih problema koje je doticni Igor naveo,koji ocigledno bas i ne zna sta treba raditi kad nabavis ssd. Povoljna ulaznica u svet Solid state diskova,svaka preporuka! +:brzina,stabilnost,performanse -:nista za zameriti

Stefan
14.08.2013. @ 12:40 #7a0fafe3

Kolika brzina, msm koliko izgura?

zgoda
16.11.2013. @ 12:02 #d15ec97a

dali neko zna koja mu je oznaka u windovsu

gfjosag
14.12.2013. @ 19:40 #1316b0fd

@Igor pa naravno da ce praviti probleme u win xp-u kad sistem ima 100 god ubacis vistu ultimate sp2 ili win 7 sp1 i ne mislis ;)

Dule
16.12.2013. @ 03:56 #b13292c6

Da li moze na njega da se raspakuje sistemska particija postojeceg racunara sa ciljem nastavljenja koriscenja starog sistema na novom disku?

stale68
23.12.2013. @ 06:18 #ba706656

5900 u monitoru + 590 din adapter za montažu. ovo mi je drugi ssd u kompu i za 10 minuta montirana osmica 64 pro. wei 7.6. odličan za sistemski hard -:nama dodatne opreme u pakovanju

pitbul
08.01.2014. @ 17:30 #53924ca8

Kako ne pada cena ssd-ovima? Drze istu cenu vec dve godine....

Igor
05.04.2014. @ 10:16 #b4f921bb

Pada im cena.. Ja sam moj platio skoro 8 crvenih.. sad je vec palo ispod 6... Inace da odg. dole na pitanja.. Da sve sam nastimo .. Zna biti malo zaebano kad imas 7 god star komp.. nece bas sve iz prve da klikne i proradi kako treba... Inace sam prezadovoljan sa SSD-om.. Sistem se dize3 puta brze nego pre.. igre ocitavaju duplo brze (iako je u pitanju 7 god star komp) ... Zanima dali je pametno upariti jos jedan SSD u raid? Hteo bih izvuci duple performanse :) +:Sper SSD!

Dule
26.04.2014. @ 15:46 #9c15493a

Ovako,juce ugradio u pc..Na kompu potpuno nova jaka konfiguracija...ali sam jedino morao da sacekam hard da kupim pa mi se vukao stari maxtor od 80gb..Krntija od osam godina je toliko usporavala nove delove da to nije normalo...sve dok nisam bocnuo u sata 3 port ssd..E tad pocinje potpuno uzivanje..Win 7 x64 mi podize za 5-6 sekundi...Nova osmica bi i brze se podizala...al mi nekako sedmica za sad pouzdanija..Programi se pale momentalno..Nema buke..krkljanja..drndanja po mozgu.Moja najpametnija investicija!Kupite jedan ssd i ne mislite vise na sistem...Kad ga upalite uvek je spreman za pouzdan rad..Pristedite 6000 i ratosiljacete se teskih muka i sacuvati dragocene zivce!Od mene cista preporuka!Samo Boze zdravlja nek mi potraje ...bice dobro ..do neke sata 4-keToliko od mene ...:))))))))))

Тале
29.06.2015. @ 08:37 #1497efa4

Никадa нисам користио ово али имам у плану па ме интересује да ли се ту инсталира искључиво систем а све остало на обичне хардове?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan