logo
Pedja

Kingston 4GB (2x2GB) 1066MHz DDR2 KHX8500D2T1K2/4G

30.04.2010. @ 04:28   #Komentar #RAM memorija #Kingston

vrhunska memorija imam je i ne bih je menjao ni za jednu drugu ddr 2! Kingston je ipak zakon...

1 komentar

stole
16.06.2010. @ 13:11 #b3d18a0c

Kad je kloknete nju i procesor neki c2q 9xxx serije RAZBIJA. A ladna kao led milina jedna kao da mi se preporodio komp.Dobar procesor ne moze bez isto tako dobre memorije, a ova to svakako jeste.Na everest testovima je medju prvih 5 rezultata jedino su ispred nje i7 procesori i ddr3 sto je i normalno s obzirom da je ipak tehnoloski napredniji model.Ali ako imate win7 verovali ili ne ocena joj je 7,2 od ukupno 7,9.Mislim da svi pokazatelji jasno stavljaju do znanja da je ovo jako dobra memorija za narednih 3-4 godine ma kojim se poslom bavili. +:top model ddr2 rama

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan