26.02.2011. @ 15:17 #Komentar #Grafička karta #InnoVISION
nikad gora kartica moja gigabyte gt 9500 1gb ddr2 128 bita je sisa u svakoj igrici najgore na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +:apsolutno nista -:sve najgora kartica u mom zivotu juce sam je bacio u smece jer nizasta drugo i nije