logo
Nenad

Hitachi Deskstar 1TB 7k 16MB SATA300 HDT721010SLA360

24.10.2010. @ 07:17   #Komentar #Hard disk #Hitachi

Kako mogu najbolje osveziti HDD waljda Harris Boot mogu da koristim?

2 komentara

mugy
09.01.2012. @ 04:51 #bb2539ae

Za sada radi OK.Za kasnije videcemo. +:stabilan rad,brz -:cuje se ko traktor

Stefan
13.01.2013. @ 10:49 #b9d55e9a

Inace kupljen je kao externi Fujitsu Siemens... Slabo koriscen, juce kad sam hteo da ga ukljucim, jednostavno sam cuo samo BEEP OF DEATH... Razacarao sam se jako... A vidim i nisam jedini koji je izgubio 1 TB podataka... Inace, trajao je 2 god, ali napominjem, slabo koriscen, nikad nije pao, cuvao sam ga kao oci u glavi... -:Crkao sam od sebe

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan