Vidim da niko nije ostavio postove za ovu karticu,a nekad su kartice iz ATi-ja sa IcQ hladjenjem bile pravi top u svojim klasama.....razisljam da kupim ovu karticu,prvenstveno zbog uradjenog hladjenja i velikog kloka.Predpostavljam da je uradjen OC,ali izgleda da ova kartica dosta obecava u srednjoj klasi.Ako neko ima neko iskustvo sa ovom kartom neka napise review.zzZz
Graficka je extra.jede malu decu. Vecina modela ima fabricki klok(cini mi se da model 3870 dolazi u 3 ili 4 verzije)sto se tice procesora i hladjenja. Procesor je prava zver i moze da se digne takt i preko 100 mhz opusteno. Desavalo se da graficke imaju ostecenje memorije pa restartuju komp ili pocne naglo da se pregreva ili slika samo pocrni.to je fabricka greska i treba odmah reklamirati. U NS-u je tesko naci (samo je ima u pegaz-u i pin-u )a cena joj je veca za oko 3-4 000 din u odnosu na istu MSI karticu(msi 13 760 din - pakom a his 17300 u pegaz-u - cene iz maja). nadam se da su sada malo opale cene zbog evra. +:performanse -:tesko je naci,problem sa memorijom,cena