logo
Marko

Gigabyte Radeon HD 7750 1GB GDDR5 GV-R775OC-1GI

01.07.2012. @ 16:21   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Jer kupio neko ovu graficku .. i interesuje me kakva je.. ?

8 komentara

Car
30.08.2012. @ 10:46 #3d6993bc

imao sam problema kada sam je stavio, pojavljivao se BSOD posle nekog vremena igranja, ali kad sam stavio najnoviji driver radi bez problema, radi na napajanju chieftec od 360W u kombinaciji sa E3400. +:necujna, ne treba dodatno napajanje -:za sad nista

Milos
01.09.2012. @ 11:45 #120147b3

Sa kojom od starijih kartica je ova u rangu???

Danilo
01.09.2012. @ 12:37 #570f628b

6850, GTX 460..

dejoo
20.09.2012. @ 10:14 #b9d40ebf

ova graficka sa:CPU 1155 Intel Core i5-3450 4-Core 3.1GHz Box, MB 1155 Gigabyte GA-B75M-D3V, VGA, HD 1 TB Samsung Barracuda HD103SJ, CASE Cooler Master Silencio 450 RC-450-KKA500 500W, RAM DDR3 8 GB DDR3 1600MHz C9D3B1K2/GX Kingston (in-pair), DVD-R Samsung SH-S222BB SATA.Molim za komentar! trebalo bi da sve ovo dobijem za 62000din.-novo naravno.

111
27.12.2012. @ 22:55 #47fee52b

Sa takvom kofiguracioj mozes da poteras sve na High ili Ultra detaljima..Cena je uredu..

MikiKG
15.06.2013. @ 22:14 #50a9fba9

Kartica je sasvim pristojna, za novac koji treba izdvojiti za nju.Windows 7 WEI joj je 7.5 / 7.5 jednako za aero i gaming.Kartica je apsolutno tiha i nečujna ako joj ventilator okreće na 27%.Sve preko toga počinje malo da se čuje, ali ništa strašno.S obzirom da koristim silent kućište sa sunđerima za upijanje buke kartica je kod mene ipak malo toplija nego inače,ali i totalno tiha, tako da u idle statusu je oko 32 stepeni, a u full radu oko 58.To sve sa manuelnom brzinom ventilatora od 27%.U gamerskim kućištima otvorenog tipa, kartica ide od 28-50 stepeni što je odlično.Sve ovo zavisi od kućišta i provetrenosti, a naravno i od opterećenja samog sistema, procesora, hard diskova i ostalog što emituje toplotu..pa iz toga eto i moja topla preporuka za ovu hladnu karticu :) +:tiha, hladna, perfomanse, 10cm ventilator, cena, gigabyte -:nije lepa

Zlatko
07.11.2013. @ 21:42 #f52c597b

Interesuje me da li moze na brendirano napajanje HP,365w,3gb DDR2,u kombinaciji sa E8400 3Ghz Core2Duo.Naime,CPU trosi 65W,sve ostalo su mali potrosaci... -:verujem da nema

Nebojša
05.02.2014. @ 18:07 #91fa3e14

@ Zlatko: Gigabajtova preporuka je napajanje od 400W, ja ne bih išao na manje od toga. Kartica inače troši oko 55W.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan