logo
BR1cK

Gigabyte Radeon HD 6950 2GB GDDR5 GV-R695D5-2GD-B

31.12.2010. @ 21:30   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

imam je 7 dana,orem sve na high + aa 16x na 1920x1080 na AMD PHENOM II X4 970 @ 3.5GHz,4GB RAM DDR3 1333MHz,1.0TB HDD SATA2 "WD"CaviarBlack + 64GB SSD "Kingston V-Series",ASUS M4A89GTD PRO USB / 3.0,CoolerMaster Silent Pro 600W Modular......... sto reci :D -:cijena,neznam

21 komentara

pUMBAKA
01.01.2011. @ 04:46 #8b1c72eb

Druze koju ti ocenu daje win7 za taj vestern digital ssd. pazario bi ga pa me cisto interesuje

:))
03.01.2011. @ 15:21 #42579077

"WD"CaviarBlack + 64GB SSD "Kingston V-Series" +:@pUMBAKA

pex
11.01.2011. @ 21:46 #942468a9

7,7

fanfara
18.01.2011. @ 17:30 #19de49dc

cuo sam da joj se moze promnit bios i da onda bude 6970 koliko je to tacno i sigurno neznam a i ja planiram uzet 6970 a sad imam 5870 eyefiniti 6 edition i s njom sve ide na high plus aa 16x +:za brick

Simke!
02.02.2011. @ 14:11 #4b783848

Druze ,dobro si cuo! Pomucu overclock-a mozes da je doguraas da bude ista kao 6970! Bez problema! Znaci sve isto!!

laki
13.02.2011. @ 11:54 #fee3d7d5

nije pomocu overclocka vec ima hack biosa koji otkljucava karticu i postaje 6970...

Rajko
04.03.2011. @ 14:09 #f1acbf2f

Zanima me dali ona grafika podrzava 3 way crossfire posto sam primetio da neke 6950 podrzavaju samo 2 way... Zasad bi uzo jednu... -:cena je jos visoka

aa
23.03.2011. @ 20:26 #01cf8c15

Podrzava 3 way crossfire za rajka... Uzeo sam je pre par dana i od mene samo pohvale... extra... Extra brza i uz to hladna... +:Sve, brza tiha

aa
24.03.2011. @ 18:38 #78f3a969

U windows-u 7 dobija ocenu 7.9... idle temp 40c - 43c ... U full load-u ne prelazi 65c-70c... Extra brza, hladna, sve naj... 3 way crossfire... Plus sto uz malo truda moze da se klokuje i bude kao 6970...

Djordje
05.04.2011. @ 10:42 #11fb7db0

Da li se otkljucava? Jel probao neko?

Ivan Bucic
19.05.2011. @ 09:48 #53bf8dc4

Volim ove likove sto napisu kako imaaaju nesto i onda navedu celu konf. samo da se pohvale kako im je mocan komp tata kupio. Inace, koliko sam ja gledao vise je nije moguce hackovati, jedino pojuriti negde neki stariji model polovan ili slicno.

filip
01.06.2011. @ 13:04 #ad999431

moze, kupio u pc practicu pre 2-3 nedelje i hakovao je bez problema

xxx
18.06.2011. @ 15:49 #8264fab1

koji crni hack biosa...samo se flashuje bios od 6970 na 6950..i naravno treba imati srecu

Darko
25.07.2011. @ 14:40 #972d35b6

Sapphire ima veoma kvalitetne i pouzdane AMD karte, on je AMDu što se tiče kartica najveći partner.

Vlada
05.11.2011. @ 15:27 #68892a22

Ljudi imam amd II x4 phenom BE 3.4ghz c3 reviziju,4gb rama,hard WD 320gb,maticna 870a-UD3........i zanima me dal bi mi radila ova graficka karta na napajanju od 500w chieftec-ovih..... pozz

мики
22.01.2012. @ 15:57 #c5b7f88a

Мислим да би и радило али једва. Заправо то напајање може да ти пружи највише 400вати, али 350 стабилно да не бринеш. Сигурно ће издржати када би играо игрице на високо, али можда не на највише. Нађи неки програм који мери потрошњу или питај Суну, у сваком случају не би требало ништа да цркне на самом почетку.

Stevan
01.02.2012. @ 20:33 #5173dfc2

Jel ova graficka dobra uz maticnu GIGABYTE GA-990FXA-UD5 rev.1.0 i procesor AMD FX 6100 3.3GHZ 6JEZGRA MOLIM VAS ODGOVORITE!!

Aleksa
01.02.2012. @ 22:46 #e4fdbc3a

Da li bi ova graficka karta radila dobro na napajanju od 850W??

Darko
02.02.2012. @ 15:25 #e925f1b0

Radiće dobro i na 550W.

Darko
07.02.2012. @ 07:52 #3118b697

Slabo ti je to napajanje od 500w za ovu graficku....... nista bez 600w pa na gore..... opet sve zavisi koji ti je proc. koliko imas harda, dvd citaca, i da li ti je nesto klokovano...... +:Odgovor

Slobodan
20.11.2013. @ 03:49 #08ef151b

Hocu da uzmem ovu graficku,dali bi mogao da ju poguram sa napajanjem od 500w ThermalTake ? Uz procesor FX 6100,4GB rama ? +:Verujem da je extra kako svi kazu u komentarima

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan