Procesor joj nije na 800 nego na 900 Mhz....fabricki OC za 50Mhz od standardne. Dobro hladjenje...45 u mirovanju.....65 u radu preko 80%....
Najjeftinija gtx 460 kartica je za 3eur skuplja od ove i svaki post i test koji pogledam kaze da je gtx bolja kartica. Da li je moguce da tih 64bit po kojima prednjaci po pitanju interfejsa gtx 460 kartica pobijaju to sto ima manji takt i 256MB manje memorije,koja je takodje za 1200Mhz sporija ?
gtx 460 768 je u swakom pogledu bolja od owe i to za oko 30% a cena im je slicna a gtx 460 1gb za oko 40-45% od owe...tako da poreg bilo kojeg gtx 460 je glupo uzimati owu karticu!
Najeftinija GTX 460 768 MB može da se nađe za 19.000, dok 5770 može da se nađe i za 14.000, tako da ispade da je GTX 460 skuplji koliko je i bolji. +:Za Lakija i shejmusa
ako cemo tacno gtx 460 768 u vip house kosta 174 sto je 20e skuplje a ja je poredim sa konkretno owim modelom a ne sa najjeftinim...tako da ako cete da uzimate 5770 uzmite najjeftini sapphire ili ako imate malo wise para a hocete tihu karticu onda vapor-x...
Ako ćemo da poredimo najeftinij modele ima Gigabyte model 5770 za 136e, što je razlika u odnosu najeftiniji model GTX 460 38e, kao što rekoh, skuplja je koliko je i bolja. Ako već uzimate 5770 uzmite što jeftiniji model, ako jurite top modele 5770 bolje vam je da uzmete najeftinij GTX 460 768MB.
jel bolja ova ili vapor ?
moguce da je vapor maaalo tisi,ali razlika u performansama i kvalitetu je velika,ova je fabricki super overklokovana,i sacinjena je od NAJKVALITETNIJIH komponenti,tako da ti je moj savet svakako da uzmes ovu :)
da li vredi da se kupi ova kartica? i jel radi isto na PCI-E 2.0?
Radiće na bilo kojoj PCI x16 verziji, uključujući i 2.0. Za ove pare možeš da nađeš i GTX 460 768MB, koja je bolja.
Sada više ne vrijedi jer za 30evra više imaš 6850 koji je mnogo bolji od ove...
danas sam je uzeo... :D cooler se bash chuje... :( sad ono shto mene zanima.. ko je od vas ima i da li mu je windows (ja imam win7) registruje kao 5700 series ili kao 5770..??? Poshto u u pustvu koje sam dobio uz nju ima slika gde pokazuje na ATI pa stoji 5770... samo mi u CPZ-U pokazuje da je 5770??? chisto me interesuje jer jednostavno to pokazuje seriju 5700 u windows-u ili pak neshto nedostaje ???? pozzz.... +:josh isprobavam -:cooler
Sjajna graficka kartica. Uz Amd 955 BE i 4GB ddr3 1600 Mhz, jos nisam naisao na igricu a da nisam mogao da je poteram na 24" u full HD rezoluciji. Uz to, bavim se poslovno i produkcijom, tako da je sjajna i za rad uz zabavu. Sa relativno niskom cenom, najbolji odnos cene i perfomanse! Svaka preporuka! @PLUR: isti slucaj je i kod mene, jednostavno Win7 je tako vidi zbog driver-a. Nemoj da brines, 5770 je ;) -:mozda malo glasan cooler na kartici, mada pored box cooler-a na amd 955 be i nije strasno ;)
Ove nedelje trebam da idem da kupim graficku,ali postoji jedan problem.Naime dvoumim se izmedju ove i Radeon HD 6850 1GB GDDR5,pa bih vas zamolio da mi neko kaze koja je bolja.HITNO!!!!!!!!!!!!!
6850 je bolja oko 30%, trenutno je best buy.
Hvala ti puno,evo danas sam je kupio,i odusevljen sam +:Za Marka