logo
DJOLE

Gigabyte Radeon HD 5570 1GB GDDR5 GV-R557D5-1GI

02.12.2010. @ 15:29   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Zanima me kakvo iskustvo imate sa ovom grafikom,i kako se pokazala sa novijim igrama?!

15 komentara

Jovan
27.01.2011. @ 17:36 #fa3dba64

I mene zanima kakva je. Planiram da je uzmem pa bih bio zahvalan ako bi neko dao svoje iskustvo na uvid. :D Ajde ljudi, valja ili ne za 8k?

BojanSombor
27.01.2011. @ 21:19 #a59df21a

Za te pare sam zadowoljan san njom, imam je i igram crysis na high sa 1366x768 rezolucijom i gta4 na high sa tom rezolucijom, swe ostale igre igram na ultra high, dirt 2 da ne spominjem, swe do panja, i uopste ne secaka! Graficka je extra za te pare!!! Interesuje me da li se dobro klokuje, i da li se ispalti klokowati je? +:Pitanje?

Jovan
28.01.2011. @ 15:20 #e4109222

Hvala Bojane. A koje napajanje minimum treba da se ima za nju?Ja imam neko staro kinesko Zito na 400w ali ne verujem d ace da je potera.

BojanSombor
07.02.2011. @ 14:04 #3d3bd712

Ja imam od 500w koje sam dobio uz komp, mislim da je ono atx sto ide uz kuciste...

Corviero
05.03.2011. @ 23:27 #8de4ed7c

Grafička gura sve igre bez izuzetka na high(17 inch lg tft,1280/1024):, a za one koji imaju veće monitore u ati catalist control centru postoji opcija da se pojača fen i klokuje na 750-800 Mhz gpu. Opcija se zove ati overdrive. Ja sam prezadovoljan. Jedan drugar koji se bolje razume od mene kaže da je ovo ustvari 5670 downgrade-ovana. +:Bestbuy

Voja
08.03.2011. @ 11:24 #cc849ed5

Razmišljam da svoju karticu koja je nedavno crkla zamenim ovom. Imam GA 965p-S3 rev 3.3 ploču (Gigagbyte). Da li grafičku mogu da stavim na tu ploču?

Marko
08.03.2011. @ 11:59 #d769a4ba

Možeš koju god hoćeš grafičku da staviš, bitno je samo da je PCI x16, ako već daješ ovoliko para za karticu, dodaj još 30ak evra i uzmi 5750 koja je par puta bolja od ove.

Aleks
09.03.2011. @ 20:41 #8d036a0f

Odlicna je gura mafiu 2 , dirt 2 , metro bez problema na high, tiha je , ali cudna stvar . Temperatura u mirovanju 55 stepeni, ventilator se vrti na 28%, a posle nekoliko sati igranja 65 stepeni i ventilator radi na 35%. Rucno da se podesi ne moze preko katalista , moze ali i dalje okrece kako on hoce . Zanima me da li je to normalno i da li je ovo normalna temperatura. Nelogicno je da radi u mirovanju na 55 stepeni. Inace, nikakvih problema nemam sa njom , sve radi ok .... samo ta temperatura. Da se nije prehladila ??? Nego .. jel rekoh ja da me brine ta temperatura :). Ozbiljno , ako neko ima iskustva nek kaze , ako do sad nije obratio paznju na temperaturu nek vidi pa nek javi kako je kod njega . +:brza i tiha -:greje se

013
19.08.2011. @ 17:16 #7a152caa

na spoljasnju od 30 ona u mirovanju ide do 41 max

Nenad
24.09.2011. @ 20:16 #48a56b41

Znači jednostavno pitanje. Hoće li terati Starcraft na ultra na 1680x1050 kombinovano sa 4gb 1333 i athlonom 2 x2 250?

mare
08.02.2013. @ 00:56 #262197d3

jel na ovoj moze da radi gta4 sve na maximumu?

gorankx
15.03.2013. @ 17:48 #fd7fac98

@Aleks u vezi grejanja, to je normalno za ovakve graficke, isto tako moja 4730 radi, u normalu na oko 50 a u igri na oko 60 stepeni. Cak i kad je clokijem ona i dalje tera na te temperature.

Nista posebno
22.03.2013. @ 21:17 #4b5b1c14

5000+ black defalt- 2618 mhz 5570 defalt 3d mark -sm2.0 - 2907 -hdr - 3617 clock - 3108 mhz 5570 clock gpu 660 - sm2.0 - 3426 mem 1170 - hdr - 4256 Nisam nesto posebno zadovoljan njenim rezultatima,pa ako imate neke rezultate molim vas podelite..... -:Samo sto ima directx 11 nista vise nazalost...

ckuno1
09.12.2014. @ 10:30 #1654ae5c

Zanima me da li bi mi radila ova grafa jer joj je slot 2.1 a moja maticna ploca podrzava slot 1.1? +:pitanje

Darko
09.12.2014. @ 11:48 #9ecc3df7

Radila bi normalno.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan