Grafa je odlična.Sobzirom da kasnim,jer sam je sad tek kupio,mogu reći da je vrh.Nosi se i sa sadašnjim zahtevnijim stvarima bez problema.Jedino nisam navikao na ovoliku njenu radnu temperaturu,ali ona je nosi bez ikakvih problema i posledica.Sve u svemu vrh za mene!
Ja imam problem sa drajverima za ovu karticu nece da prihvati instalaciju dal je do ploce ili kartice ne znam a poca mi je foxconn a7gm-s.