call of duty4,test drive unlimited na max.opasna kartica za te pare -:nema jos
lepo radi,jos lepse sa novim biosom, ubija 9500nvidiu, ali se cuje za sve pare -:bucna koliko hoces
grafa je bruka dobra za tih 6950 din koje sam dao. igram assasins creed u fulu call of duty4 takodje a crysis cu tek da probam mora kupim disk u svakom slucaju daje mnogo vise nego sto sam ocekivao za te pare. zapravo ja sam isao da uzmem 4850 i vec sam rekao prodavcu da mi je zapakuje i u zadnjem trenutku sam se predomislio i ustedeo 5000din i nije mi zao naigracu se sledecih godinu dana preporuka kome ne smeta malo bucniji kuler +:cena performanse
Дао сам за половну 3,5 сома и за те паре графика убија колико је добра,наредних годину дана све игре на макс ће терати а бука па кад кажу да се чује као усисивач не греше али мени лично смета она бука кад се једва чује,таман да нервира а ова графика некако одврне вентилатор тако јако да то није нормално па онда ми и не смета толико :) Иначе ко није радио можете једноставно наћи мушки молекс,исећи жице на венту и повезати црну са црном на молексу,исто са црвеном кад будете прикључивали молекс повежите црвену на црвену црну на црну тј.на 5в оборићете број обртаја за дупло и биће тиха али не више и бучна ако оде на жуту значи да иде на 12волти што значи макс обртаја. Иначе и хлађење је брука добро,око 30ак степени.
Kupio sam je pre godinu dana i moram reci da je za te pare bila best buy i da je terala sve igre na high tj i dalje tere sve igre na high ili mid :) Ali je onda pre par meseci nesto prslo i sad blago treperi slika na monitoru ...prvo sam mislio da je do monitor pa sam castio sebe novim monitorom al jbga ipak nije :) u svakom slucaju vrh grafa za ove pare:) Jedino ako ste baksuz ko ja onda jbga... :P -:Pocela je da igra slika posle godinu dana
400w? dovoljno?