Kako se pokazala ova graficka kada su u pitanju igrice, vredi li sta? poz
Ja sam prezadovpljan za te pare, recimo Call of Duty Modern Warfare 2, sve podeseno na maksimum, a ne secka.. Grafika izvrsna....
graficka je odlicna..gta4 sve na max i ne sjecka...do sada..od igrica sto je proizvedeno...svaku igricu moze u maximum rezoluciji i na max detalje da nidje ne sjecka.. :D
nije brate imam ovakvu ni call of duty 4 mw ne moze na max....sjecka brate koci sve!!...
sve vam zavisi od procesora,grafa je u rangu sa 9500GT, tako da CoD4 , CoD5 i CoD6 moze da leti na high + 1280x1024 ili 1440x900