logo
lion

Gigabyte Radeon HD 4650 1GB GDDR2 GV-R465-1GI

07.10.2010. @ 14:04   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kako se pokazala ova graficka kada su u pitanju igrice, vredi li sta? poz

4 komentara

Nikola
07.01.2011. @ 18:51 #793c0bd0

Ja sam prezadovpljan za te pare, recimo Call of Duty Modern Warfare 2, sve podeseno na maksimum, a ne secka.. Grafika izvrsna....

Flash
28.01.2011. @ 16:55 #ff863b47

graficka je odlicna..gta4 sve na max i ne sjecka...do sada..od igrica sto je proizvedeno...svaku igricu moze u maximum rezoluciji i na max detalje da nidje ne sjecka.. :D

mirko
31.01.2011. @ 21:23 #65f3bab4

nije brate imam ovakvu ni call of duty 4 mw ne moze na max....sjecka brate koci sve!!...

BR1cK
20.02.2011. @ 21:34 #42ef78ba

sve vam zavisi od procesora,grafa je u rangu sa 9500GT, tako da CoD4 , CoD5 i CoD6 moze da leti na high + 1280x1024 ili 1440x900

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan