Gigabyte jeste klasna firma, pedantnost izrade i sve ostalo iznad je Asusa. Ova karta ima kuler koji i pri najvećim opterećenjima ne dozvoljava zagrevanja ikznad 43-44 stepena, čak i u vreme ovih letnjih vrućina. Kuler "Zalman" nema premca! +:uglavnom sve, brzina, hlađenje, izrada, Tajvan, nije Kina -:zasad nema
da skratimo,sve igrice igram u flu:-)