logo
drogba

Gigabyte GeForce GTX 650 Ti 2GB GDDR5 GV-N65TOC-2GI

06.12.2012. @ 19:45   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Pa jeste baš dosta nova,al ima slika na njihovom sajtu ?! Ne verujem da je neko isprobao ovo čudo- samo da je cena malo prihvatljivijamoglo bi da prođe,mada svi znaju da n vidia uvek ima neopravdano visoke cene-zato ih konkurentski tabor "šije" sa brojem prodatih karti-o tome govore i oglasi prodavnica u kojima još ima uzoraka iz serije 4xx i to po veoma nerealno visokim cenama (možda su sve to primerci "refurbišed" varijanta grejana po rernama). Kvalitet sigurno treba da ima i dobru cenu(prihvatljivu),ali ako nema prodaje - nema ni para i obrnuto ! Za ovo ovde i 120 evra je puno. Znam da će sad navaliti gomila"POZNAVALACA MATERIJE" da nam objašnjavaju kako su proizvodi "zelenog tabora" PRAVA STVAR . Pa koliko novca ustvari treba dati za" iole normalnu kartu" koja može da potera nove igre-naravno u punoj rezoluciji 1080-sa "razumnim" FPS-om. Alo, ljudi,bre ! Davno je za nama vreme rezolucija 1280 puta nešto,da neću možda da pustim na 640x480 !?! +:2 Giga / GL 4.3 / PCI Express 3.0 (ako sve to uopšte išta žnači)??? -:cena / samo128 bita !

8 komentara

djole
17.03.2013. @ 19:52 #a8e810f4

Vlasnik sam ove graficke kartice i mogu da kažem da je odlična. Nečujna, a dva kulera na kartici omogucavaju odlično hlađenje. Dva dvi-d,vga i jedan HDMI prikljucak. Sve preporuke.

NVidia
24.05.2013. @ 11:13 #4f840133

Ma da li moguće da ovoliko para za samo 128 bita, uvek kupovao Nvidiu i uvek je bila skuplja. Ali mislim i da je bolja, ali bruka je sa ovim zaluđivanjem sa DDR3/4/5 i ludnicama MHz kada ima bitova za potpalu.... ne može više ni dobra grafika da se kupi za normalne novce

Milan
11.06.2013. @ 13:53 #7af75882

Ja je imam mesec dana,i veruj te nema veze sa bitima zver je od grafike..sa ovom grafikom mirni ste nekoliko godina a cena nije preterana za ovakav kvalitet...Sve igre rade u full hd na max bez seckanja do duse ja imam i7 procesor i dobru konfiguraciju..

asus
11.06.2013. @ 14:14 #dc6f7331

kakve veze dal imas i7i to mora da je iz 1 serije i7 (860-960) cim furas gtx650 koja nije losa ali svakako je bottleneck.. Gtx650tije u rangu stare 460 ... Sve jedno i5 i i7 su identicni prpcesori u razlici u HT ako znas sta je to... Sto ce reci koja je NEisplativost uzeti i7 u koliko se ne bavis video 3D renderingom . A u tom slucaju pozelja je i bolja grafija ;-)

asus
11.06.2013. @ 14:19 #965dba6c

ps 128bita je ok ako je hercaza veca ali ovaj ti ima samo 1300 dok 660/650boost rade na 1510 iliti 6040MHz i pritom su 192 bitne siju ovo i uzduz i popreko doj gtx770 memorija je 256 i ako socijalno za kartu koja kosta 500e ali mem je odlicna jer radi na 1700Mhz... Obratite paaznju na sve a ne samo na bite..

miki
08.11.2013. @ 01:10 #e2449719

Ploca P31-ES3G, 4 GB rama, graficka Radeon HD 5670 512m DDR5, CPU Intel 3.00GHZ dual core... sta bi trebalo da menjam da bi igrao najnovije igrice Batefild 4 itd... da li bi sa ovom grafickom resio problem?? unapred hvala??

@miki
20.11.2013. @ 14:39 #bb94de38

Ne bi rešio ništa, jer te guši procesor i zastarela platforma. Lepo prodaj sve to dok još možeš da uzmeš neku kintu, pa lepo sastavi novi komp. Ovako bi ti bilo bacanje para da stavljaš ovu grafiku na tu konfiguraciju, jer bi iskoristio 50% njene snage i sve bi ti seckalo pogotovu BF4 i slične zahtevne igre.

saki
25.12.2013. @ 23:50 #9af640a7

Koristim je za posao. Karta je bruka dobra. Tiha. 2GB ddr5 memorije, solidna brzina, olicno hladjenje, do duse moja je novija verzija (rev. 2.0). Ventilatori rade na 30%, necujno. +:Bruka kartica, takt je 1032 MHz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan