logo
petar

Gigabyte GeForce GTX 570 1280MB GDDR5 GV-N570D5-13I-B

03.01.2011. @ 19:15   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

dali ima neko ko je kupio karticu, kakvi su utisci lma li nekih komentara?

9 komentara

Dragan
26.01.2011. @ 00:41 #122bcc1b

kvalitetna kartica +:idle 36` load 71`dobar OC potencijal

miki
08.03.2011. @ 14:03 #31233a67

sta reci kartica vredi svaki dinar tiha i kvalitetna +:zaista tiha

jony
10.03.2011. @ 16:49 #aba75450

Nategao sa budzet i uzeo je jer sa njom, konacno, vise nama kmpromisa kad je FSX u pitanju. Za sve ostale igre mislim da je gtx 560 ti i vise nego dovoljan,a znatno povoljniji. +:sve sto je gtx 480 trebao da bude

Marko
03.10.2011. @ 17:19 #7288e484

Da li moze na pci 16x 2.0 da radi normalno?

Darko
04.10.2011. @ 13:52 #7327572f

Naravno da može.

marko
06.10.2011. @ 12:14 #a1e2c696

Hvala na odgovoru.Koju mi graficku mi preporucjete ovu ili 6970?

MOD
11.03.2012. @ 17:19 #af929963

ovu definitivno.. +:odlicna nema potrebe za skupljim -:jos je preskupa

Andrija
23.03.2012. @ 23:27 #672b8658

Koju mi preporucujete karticu : Ovu ili MSI GeForce GTX 570 1280MB GDDR5 N570GTX-M2D12D5/OC ?

Aleksandar
18.09.2012. @ 20:40 #25278aeb

sve zivo gura,do sada ni jedna igrica nije imala seca,sve do max.podeseno... +:Odlicna,svaka preporuka

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan