23.05.2012. @ 23:09 #Komentar #Grafička karta #Gigabyte
kartica je najbolja iz serije 560gtx, ovo je top model nema boljeg,vec je nasvirana na 900mhz i uspeo sam da je klokujem na 970 to je skoro 20%.Tiha je i pri najvecem opterecenju,recimo kad pustite heaven benchmark.Mali je potrosac i nije dzabe oznaka [ super over clock] Svaka preporuka