ovo je poskupilo jbt....ionako 5000 serija ju je zgazila...
nemas pojma,jadan ati sada je nvidia izbacila GTX 460 u sli rezimu KIDA NAJBOLJU ATIJEVU GRAFICKU,plus ostane ti 200e u dzepu,a da ni ne spominjem da imas i CUDA™,PhysX™.VIDECEMO KOLIKO JE ATI SPREMAN DA PLATI PORAZ!!!
gtx 460 je jaca od hd 5830, ali slabija od hd 5850, dok je hd 5970 jaca od dve hd 5850 tako da je ATI jos uvek bolja
erm GTX 460 je jaca za 5.5% od 5850 pa ti vidi
Obozavalac sam Atija,ali i Nvidia ima jake karte,narocito mislim na gtx 460 sa 2 gb ddr5!Cijena je povoljna.Mada svima savjetujem da PRICEKAJU mjesec dana,Atijevaserija 6000 ce SPUSTITI cijene svim Aktuelnim karticama i Atija i Nvidie.U nadi da cemo svi naci pravu grafu za sebe,srdacno vas pozdravljam i naglasavam da me RADUJE oporavak Nvidie,jer time svi dobijamo! -:cijene,cijena
Evo retko normalnog čoveka! +:Vlado nk
slazem se sa Micom...Vlado to cijenim kada je neko fan jedne kompanije da isto ceni i drugu...takaw sam i ja,ja sam Nvidin fan ali ima Atijevih grafa koje su odlicne i wrede swakog centa!!! +:vlado nk
hoce li biti usko grlo moj core 2 duo e6800 na 3ghz ako se ponovim sa ovom lepoticom ? hvala unapred p.s. sad imam gtx 285
Klokni malo cpu i nećeš imati problema, mada mi je čudno da još uvek neko želi da kupi ovaj šporet od kartice.
@Danijel hvala na pomoci, jbg grejna sezona pocinje jeftinije mi se grejati na ovaj fermi nego na gas :)
karta je sasvim dobra i ne cuje se ja je imam i prezadovoljan sam.sa fanom na 100%.u igrici 74c.a karta radi na 830 core MHz a memorija na 950MHz .ali ako hoces da je kloknes kao ja moras iamti i dobre slusalice zbog buke.ali kartuci preporucujem svima vredi svaku paru ..