logo
miki

Gigabyte GeForce GTX 460 1GB GDDR5 GV-N460SE-1GI

20.02.2011. @ 22:41   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

da li neko zna nesto o ovoj kartici

4 komentara

baja
05.03.2011. @ 16:12 #5131dd70

performanse izmedju GTX 460 1GB I GTX 460 768mb

WD-70
18.04.2011. @ 10:11 #cb750774

u nekim slucajevima je brza od GTX 460 768mb,u nekim sporija,u svakom slucaju ,ipak je bolje kupiti model sa 768mb nego ovaj SE model,iz prostog razloga sto 768 ima veci broj CUDA jedinica,dok je kod SE modela takt prakticno veci,jednostavnim klokovanjem modela sa 768mb dobicete jacu kartu od ove,al ipak savet je ako kupujete da uzmete GTX460 1GB OC.pozz

Igor
08.11.2011. @ 20:53 #c09f4afa

Jel ovo moze da tera Battlefield 3 ? :)

Ljuba
09.11.2011. @ 12:35 #dd1a54f6

Može, samo za ove pare imaš GTX 560, kao i 6870 koja je bolja od obe.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan