online gaming - kraj...nema dalje!! -:nije za dzabe
Posto se razmisljam za kupvinu ove kartice, da li moze neko da mi kaze da li je ova bolja ili Gainward gtx 275? Unapred hvala
Bolja ti je kupovina 5770, ako imaš više para 5850 koja je dosta bolja i od gtx 275.
GTX 275 ti je u svakom slučaju bolji ali zato i znatno skuplji...Ako si ga našao po cijeni gtx 260, provjeri garanciju, jer ako je 12mjeseci, to je prepakovana roba i izbjegavaj je. Garancija bi trebala da bude 36 mjeseci na sve gtx-ove... +:Za Ognjena
Karica je odlična i dovoljno brza da izvuče na full u gomilu naslova.Inače gtx 275 GPU koji je derivat 260.Ništa spektakularno bolji da opravda veću cenu.Radeon 5770 nije uopšte ista klasa ali je znatno jeftinija ali itehnički naprednija.Sve u svemu nećeš pogrešiti
da li je ova grafa bolja od ati 4890 1gb????????
Nije bolja i to najviše iz razloga što nisu ista klasa (u klasi sa ati 4890 je gtx 275, dok je u klasi sa ovom grafičkom karticom ati 4870)...
Koju graficku da uzmem,ovu ili gts 250.....??????
Ovu, naravno!!! Daje mnogo bolje performanse...
A koliko napajanje treba (preporucuje) za ovu graficku???
STVARNIH 550W bi trebalo da bude sasvim dovoljno...Opet, ako je ostatak kompa zahtjevniji, možda ipak 600W...ali preko nije potrebno!
Ja imam Gigabyte SUPER OVER CLOCK 260 gtx sa default taktovima 680/2500 Mhz!!!I bez ikakvih problema je teram sa Thermaltake (THERMALTAKE W0136 - TR2-RX MODULAR) 500W i imam pregrst hardvera pride!Sve radi fenomenalno!Tako da je,eto i realnih 500 w i vise nego dovoljno! +:Ne treba jaca od ove za ful hd igranje -:bez mana
ja imam axp 500w i 4 fans,dwe neonke i intel celeron za sad swe dobro :D
Može li neko da mi kaže šta je pametnije da uzmen, ovu grafu ili 9800 GT'?'?'?
gtx 260 naravno
koja je bolja izmedju ove i HD4890 ?
4890 naravno.
Ova kartica podzava 3 way sli!!!
Petre zar ti je malo 650MHZ?? standardna ima samo 576