logo
Broj Jedan

Gigabyte GeForce GTX 260 896MB GDDR3 GV-N26OC-896I

02.11.2009. @ 10:21   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

online gaming - kraj...nema dalje!! -:nije za dzabe

18 komentara

Ognjen
19.02.2010. @ 17:41 #5b4bd3d9

Posto se razmisljam za kupvinu ove kartice, da li moze neko da mi kaze da li je ova bolja ili Gainward gtx 275? Unapred hvala

Mitar
22.02.2010. @ 10:54 #e36e67ec

Bolja ti je kupovina 5770, ako imaš više para 5850 koja je dosta bolja i od gtx 275.

Oblivion
11.03.2010. @ 09:21 #48c5be2d

GTX 275 ti je u svakom slučaju bolji ali zato i znatno skuplji...Ako si ga našao po cijeni gtx 260, provjeri garanciju, jer ako je 12mjeseci, to je prepakovana roba i izbjegavaj je. Garancija bi trebala da bude 36 mjeseci na sve gtx-ove... +:Za Ognjena

mzx1976
04.04.2010. @ 12:53 #08d5e88a

Karica je odlična i dovoljno brza da izvuče na full u gomilu naslova.Inače gtx 275 GPU koji je derivat 260.Ništa spektakularno bolji da opravda veću cenu.Radeon 5770 nije uopšte ista klasa ali je znatno jeftinija ali itehnički naprednija.Sve u svemu nećeš pogrešiti

miki
24.04.2010. @ 15:36 #7c12cb82

da li je ova grafa bolja od ati 4890 1gb????????

Oblivion
24.04.2010. @ 20:12 #07a11a4e

Nije bolja i to najviše iz razloga što nisu ista klasa (u klasi sa ati 4890 je gtx 275, dok je u klasi sa ovom grafičkom karticom ati 4870)...

mirko
11.05.2010. @ 14:28 #64e8130d

Koju graficku da uzmem,ovu ili gts 250.....??????

Oblivion
12.05.2010. @ 07:57 #6b94e0cd

Ovu, naravno!!! Daje mnogo bolje performanse...

Djole
23.06.2010. @ 12:58 #ce55645a

A koliko napajanje treba (preporucuje) za ovu graficku???

Oblivion
23.06.2010. @ 13:29 #4fc18f96

STVARNIH 550W bi trebalo da bude sasvim dovoljno...Opet, ako je ostatak kompa zahtjevniji, možda ipak 600W...ali preko nije potrebno!

Boki
14.07.2010. @ 22:58 #72f69c3c

Ja imam Gigabyte SUPER OVER CLOCK 260 gtx sa default taktovima 680/2500 Mhz!!!I bez ikakvih problema je teram sa Thermaltake (THERMALTAKE W0136 - TR2-RX MODULAR) 500W i imam pregrst hardvera pride!Sve radi fenomenalno!Tako da je,eto i realnih 500 w i vise nego dovoljno! +:Ne treba jaca od ove za ful hd igranje -:bez mana

eeeeeeeeeeee
18.07.2010. @ 13:00 #38f6fbf1

ja imam axp 500w i 4 fans,dwe neonke i intel celeron za sad swe dobro :D

Bole
28.07.2010. @ 17:21 #0f5f7a3b

Može li neko da mi kaže šta je pametnije da uzmen, ovu grafu ili 9800 GT'?'?'?

ssssssssssss
28.07.2010. @ 17:28 #d8bb3bb1

gtx 260 naravno

moon
02.08.2010. @ 17:26 #df3d3a54

koja je bolja izmedju ove i HD4890 ?

Darko
03.08.2010. @ 12:36 #e6ac57cb

4890 naravno.

petar
08.04.2011. @ 14:02 #f8dac79e

Ova kartica podzava 3 way sli!!!

GV260
01.05.2011. @ 23:17 #2362de05

Petre zar ti je malo 650MHZ?? standardna ima samo 576

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan