logo
gamer

Gigabyte GeForce GT 520 1GB GDDR3 GV-N520OC-1GI

28.05.2012. @ 14:42   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Ljudi koliko bi se pwrfomanse podigle sa nekom grafikom kao sto je ova ili bolja na pc sa celeron 2.7 ghz, 1 gb ddr 400, u pitanju je kvar nvidie asusa 6600 gt 256 mb pa me zanima ako stavim i neku grafiku koja ima procesor na 900 ghz i recimo memoriju od 4000 mhz kako bi legla i dali uopste ima smisla po vama staviti ekstra grafu u ovako slab pc . :)

1 komentar

Marko
04.07.2012. @ 12:24 #29699ee4

Ova kartica je baš slaba, pogledaj Sapphire HD 5550..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan