Smesno.... pa stara 4670 je bolja od nje...
:)) u čemu je stara 4670 boja od nje :)), nisu namenjene istoj nameni... -:ništa za šta nije namenjena
4670 je ati, a ovo je nvidia 430.
uzeo sam ovu grafu doduse koritim je na asus p8p67 ploci i intel i5 2500k procesoru,ssd 160gb i hard 1tb wd caviar black,napajanju od 600w i verovali ili ne sve igrice rade solidno uzmite u obzir da sam je probao na lcd tv-u od 42"....sad cu jos da je mucim pa vam javljam i koja je max rezolucija bez seckanja za igre gta4,cod black ops,nfs hot pursuit i druge... +:nisam verovao da je ovako dobra -:samo 128 bit-a bar da je malo vise recimo 256bit-a
Milane jel mozes da mi kazes koje napajanje zahteva ova kartica min
najmanje 400w ali bih ti preporucio lc power 600w za 3000dinara.
Da li moze ova grafa na ASUS P5VD1-X zbog pci exp hvala lepo
moze
Za ''moze li'', ZAISTA moze li? 1 x PCI-E x16 (max. x4 mode)!!!
testirano na njoj gta4 rezolucija 1280x1024 sve high view distance 65 i sve ostalo i dobijate oko 40fps moze da se igra ali malo secne a ako malo smanjite detalje na pola sve radi i imate ok 60fps! +:za ove pare bolje nema -:malo bita
Za ove pare uzmete 5570. :)
Jel moze na ovu maticnu ASUS M2N-MX SE Plus ?!? HVALA UNAPRED :)
jel bolja ova ili Radeon HD 5670 512MB GDDR5
5670 je osetno bolja.
moze li ova graficka da mi zameni nvidia geforce 9600 gso (otisla prosle nedelje, a sa kojom sam igrao CoD MW2 na max) ? inace MB Asus P5B, CPU Intel dualcore 2.67 E8200, monitor 22", napajanje 550w, win7 32-bit... mozete i da navedete neki drugi predlog za graf u ovom cenovnom rangu ili +15e. hvala +:pitanje -:odgovor
Za sličnu cenu najbolja ti je 5670, bolja od ove i od tvoje, ili ako imaš malo više para 5750.
gta4 na lcd tv od 42" u full hd rezoluciji sve na maxx sem wiev distanca on nemoze preko 60 daje u proseku 25fps padnu max 33fps..ako smanjite detalje i rezoluciju na 1280x1024 mozete igrati sa 52fps.....ako imate para gts 460 je odlican izbor bolja je duplo +:solidna -:greje se cuje se ko mlaznjak pri vecim obrtajima
call of duty modern warfare 3 na 1920x1080 sve na maxx od 38 fps do 50 fps..nigde buga i usporenja...ipak gts 450 je bolji izor a ko ima para gtx460 i skuplje...
Definitivno "best buy" u tom cenovnom rangu, jer neko ko se iole malo razume u ovu tematiku ATI graficke kartice ce zaobici u najsirem mogucem lugu... Ja sam je uzeo iskljucivo zbog cene, zato sto je mali potrosac (45w) i zato sto poseduje CUDA jezgra koja koristim zbog obrade video sadrzaja. Kao jedinu "manu" ove karte bih naveo samo pomalo bedni "texture fill rate", ali to se moze i zanemariti za ovoliko kinte, jer i igre gura mnogo bolje nego sto sam ocekivao. Bukvalno sam SVAKU igru i rezoluciji do 1600*900 pokretao na visokim detaljima bez ikakvih problema, ali ipak - kome racunar sluzi samo za igranje ovo nije graficka za njega.Pozz +:Jeftina, tiha, mali potrosac, dx11, cuda -:Generalno nista za taj novac