logo
Adrian

Gigabyte GeForce GT 430 1GB GDDR3 GV-N430OC-1GI

22.06.2011. @ 13:41   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Odnos cena/kvalitet dosta dobar. +:Kao upgrade od 9000 serije je super! -:Malo spora na visokim detaljima kod nekih zahtevnih igara

7 komentara

zeljko
18.09.2011. @ 21:13 #e1e23343

od jeftinijih varijanti ova je bas bas najbolja , ako hocete nesto jace tu je gts 450 , asus , gigabyte ili fantasticni msi cyclone oc

vasa
18.09.2011. @ 21:14 #304f43a6

prezadovoljan sam ovom kartom , na 19' monitoru bukvalno sve igre rade veoma lepo uz athlon x4 645 , 4gb 1333mhz ... za ovu cenu sasvim ok +:n-v-i-d-i-a

sasa
19.09.2011. @ 13:41 #beea7fc2

karta je stvarno dobra za ovu lovu, na 19' sve radi kako valja +:gigabyte

Egon Kalmar
13.11.2011. @ 15:00 #2589c235

Hocu i ja da kupim ovu karticu, da li radi sve na max detaljima i na 1280x1024 rezoluciji?

pda
26.11.2011. @ 10:36 #9c041c3c

To ti zavisi od ostatka konfiguracije .ukoliko imas x4 neki cpu vecina hoce .. Ali metro 2033 gta 4 to zaboravi.max hight

Da[r]kO
08.12.2011. @ 15:29 #d7fcf42b

Da li gt450 moze da gura gta 4 i battlefield 3???

steva
25.01.2012. @ 13:37 #6bd764c9

staru 9500gt sam zamenio ovom ...malo je reci ... na 19' uz amd x3 455, 4gb, sve zivo radi besprekorno /// najbolja karta za ovaj novac +:PREZADOVOLJAN

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan