logo
Nikola

Gigabyte GeForce GT 240 1GB GDDR3 GV-N240D3-1GI

25.06.2010. @ 23:42   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

ima li neko ovu graficku i kakva je ? Jel moze da vrti crysis na high uz 3 gb rama, x4 phenom 9550 i napajanje od 400

14 komentara

Igz
26.06.2010. @ 13:46 #e247f959

BF Bad Company 2, Gears of War ,,, predivna grafika.. Cak je i jeftinija od ostalih ponuda u klasi +:ne greje se, necujna -:leeepo sam je platio :-)

Igy
26.06.2010. @ 13:48 #c63f2b5a

jedino, imam napajanje LC420W,pa me to malo brine ali ne bi trebalo da pravi probleme posto graficka nije neki potrosac. Kad se oporavim finansijski, mozda uzmem jace od 500-550w

Igy
28.06.2010. @ 11:45 #a423e0c6

Jedino gigabyte radi na 600 bez clock-a. vrlo,vrlo jednostavno clockovanje, ali uopste nema potrebe za tim.. Radna temperatura 30-35 stepeni, pri punom opterecenju ide do 48-50 maximalno +:600 Mhz, pouzdana -:za sada nista

kosta
26.01.2011. @ 12:24 #58a8e263

Da li pokrece Crysis i GTA4 na full HD max rez?

Rade
27.01.2011. @ 22:55 #8ad5bffd

Extra graficka kartica.

Danilo
23.03.2011. @ 23:02 #59bef732

skuplja za par evra od 430 a dosta bolja... pokrece sve najnovije igre! kao sto rekoh necujna i pri opterecenju jako nisku temperaturu 45-50stepeni max... +:temperatura, necujna

amd
05.05.2011. @ 15:02 #5c55fd24

Kvalitetno odradjena kartica sto i nije cudo jer u pitanju Gigabyte.Na testovima bolja nego Palit,leadtek... +:cuda,kuler,kondenzatori,pozlaćeni HDMI konektor

amd
05.05.2011. @ 15:13 #a9730828

Da bolja i od Asusa. :) +:naravno i PhysX

NVidia
13.11.2011. @ 13:12 #16267183

Super sto se jos moze naci Gigabyte verzija jer je najbolja sto dokazuje da je cena jos uvek ista.:)

jrg
03.01.2012. @ 23:24 #b498df8e

smesno mozda i vredi 50ak e,ovako mozda i uvale nekom ko ne zna sta uzima +:mozda i jeste bolja od gt 430 -:cena je kao za gts 450

ONEL
05.04.2012. @ 16:21 #da57919c

MW3,MW2,COD4, lock fps 125 :D sve na HIGH igram BF3 bez ikakvog stopanja laganja icega ;D

vlada
17.03.2013. @ 23:16 #7ba6dc0d

koja je bolja ova ili power color ax5750

Igor
11.06.2013. @ 06:41 #2a8c2924

Imao sam je 2 godine i po isteku garancije pocela da steka memorija.. Zamenjena matorom asus 4850 koja je pojela za dorucak ovu gt240 +:sluzila lepo 2 godine, malih dimenzija -: skupo placena, a brzina nista specijalno

Nikola
29.06.2013. @ 10:01 #0e3fff3c

Imam ovu graficku vec 2 godine i super radi i pokrece ove najnovije igrice :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan