Imam ovu karticu koju sam jedva uglavio u kuciste (big one) i AMD Phenom X4 9650 i sve nove naslove igram na max i high bez ikakvih problema. Topla preporuka +:dobra je, bas
Koliko vidim ,izgleda je pasivno hladjenje ? Pa da li gresim ili ne ?
zato se i zove Silent jer nema fan (ventilator) +:Silent
Da li je Thermaltake od 500W dovoljan da gura ovo cudo sa 2x2gb hyper X, 2 sata harda i amd x2 5000+ BE (+ 3 kulera 8-ce, jedna 12-ica, i hp 3in1)
Dovoljno je, samo je van pameti da kupuješ ovu kad imaš za istu cenu GTS250 koja je bolja 30-40%.
Ok. Hvala na savetu. Koju GTS250-cu preporucujes? Gigabyte ili Asus?
Jefitiniju, koju god da uzmeš od te dve nećeš pogrešiti.
Hvala na brzom odgovoru. Pozz
mnogo bolja od novih graficki kao stos 430 i 450 +:dobra je
Graficka izvlaci sve nove igre bez problema meni sljaka na XP SP3 i mogu reci samo pohvale, malo sam je kloknuo a za nesto ozbiljnije ipak morate imati bar jedan ventilator koji duva na nju u kucistu ! +:Nema Ventilator -:Glomazna
pozdrav imam problem imam ovu graficku ociscena ko nova je samo previse mi se greje kad ne radim nista na kompu ona je na 60 stepeni a kad igram igrice dodje do 70 to je preterano imam 1 kuler za procesor i jedan u napajanju kako mogu to da resim da se ne greje toliko +:gura najnovije igre -:previse se greje
zanima me da li valja uzimati nvidia gt430 1gb 128 bita za igre ? ako moze ogovorite sto pre
Perfektna grafika meni sve igre rade na 1280*1024 na high podesavanjima uz athlon 250 i 4 giga rama.Nakacio sam na nju dva ventilatora i klokovao a hladna je ko spricer!u idle odo 31-32 stepena dok u full-u ne predje 47 stepeni! +:Extra grafa sve pohvale! -:Jedino je malo veca.