logo
bojan

Gigabyte GeForce 9800 GT 1GB GDDR3 GV-N98TSL-1GI Silent

30.12.2009. @ 17:20   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Imam ovu karticu koju sam jedva uglavio u kuciste (big one) i AMD Phenom X4 9650 i sve nove naslove igram na max i high bez ikakvih problema. Topla preporuka +:dobra je, bas

12 komentara

promoe
02.08.2010. @ 10:12 #b73f67dd

Koliko vidim ,izgleda je pasivno hladjenje ? Pa da li gresim ili ne ?

zeljko
03.08.2010. @ 15:41 #31f7886d

zato se i zove Silent jer nema fan (ventilator) +:Silent

zippo
06.09.2010. @ 02:23 #503625c7

Da li je Thermaltake od 500W dovoljan da gura ovo cudo sa 2x2gb hyper X, 2 sata harda i amd x2 5000+ BE (+ 3 kulera 8-ce, jedna 12-ica, i hp 3in1)

Marko
06.09.2010. @ 12:11 #5f55596a

Dovoljno je, samo je van pameti da kupuješ ovu kad imaš za istu cenu GTS250 koja je bolja 30-40%.

zippo
06.09.2010. @ 14:35 #2a4ed75f

Ok. Hvala na savetu. Koju GTS250-cu preporucujes? Gigabyte ili Asus?

Marko
06.09.2010. @ 15:51 #de5a7695

Jefitiniju, koju god da uzmeš od te dve nećeš pogrešiti.

zippo
06.09.2010. @ 17:51 #00d50fa6

Hvala na brzom odgovoru. Pozz

Uros
28.04.2011. @ 11:59 #495f4a3a

mnogo bolja od novih graficki kao stos 430 i 450 +:dobra je

Miki81
04.05.2011. @ 22:57 #557295e7

Graficka izvlaci sve nove igre bez problema meni sljaka na XP SP3 i mogu reci samo pohvale, malo sam je kloknuo a za nesto ozbiljnije ipak morate imati bar jedan ventilator koji duva na nju u kucistu ! +:Nema Ventilator -:Glomazna

Nikola
30.11.2012. @ 23:54 #71266dbb

pozdrav imam problem imam ovu graficku ociscena ko nova je samo previse mi se greje kad ne radim nista na kompu ona je na 60 stepeni a kad igram igrice dodje do 70 to je preterano imam 1 kuler za procesor i jedan u napajanju kako mogu to da resim da se ne greje toliko +:gura najnovije igre -:previse se greje

strahinja
11.12.2012. @ 20:16 #c4dc9f85

zanima me da li valja uzimati nvidia gt430 1gb 128 bita za igre ? ako moze ogovorite sto pre

oki
25.02.2013. @ 18:29 #32d2cb0e

Perfektna grafika meni sve igre rade na 1280*1024 na high podesavanjima uz athlon 250 i 4 giga rama.Nakacio sam na nju dva ventilatora i klokovao a hladna je ko spricer!u idle odo 31-32 stepena dok u full-u ne predje 47 stepeni! +:Extra grafa sve pohvale! -:Jedino je malo veca.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan