Vredi svaku paru.Lepo i lako se podižu taktovi na 750/2100 sa box kulerom.Temperatura oko 55° u loadu oko 70 max.Dalje nisam išao,ali vidim na nekim sajtovima da su dizali core i na 820.Kuler radi na 35% u idle i ne čuje se(osim pri podizanju windowsa)Duplo veći skor u 3dm06 od prethodnika iz te klase 8600GT.Osetno brža od 3850 u rangu sa 3870,ali niža cena od iste.Best buy za svakog ko ne može da priušti 8800GT. +:best buy u mid-range sekturu kartica -:nema za sada
tebra da li ova kartica moze da radi na napajanje od 450W
Sigurno bi radila i na 400W, markiranog napajanja..
Kupi at 4850, dosta je bolja a cena je tu negde i ona bi radila na 450W.